באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלופים בפרסים

יקנעם: אלופים בפרסים

אמנם ציוני דרוג מדל”ן שהתפרסמו לפני מספר שבועות לא ממש החמיאו ליקנעם אבל העיר ממשיכה לקטוף פרסי חינוך והפעם פרס החינוך המחוזי. אלפסי “גאווה גדולה”

לאחר שקיבלו את פרס החינוך היישובי הארצי, מערכת החינוך ביקנעם ממשיכה לקטוף פרסים ובטקס מרשים באולם המופעים בעין השופט בהשתתפות כ-800 נשות ואנשי חינוך ובכללם מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד”ר אורנה שמחון וראש העיר סימון אלפסי, קיבלה יקנעם את פרס החינוך המחוזי בפעם השנייה ברציפות.

פרס חינוך מחוזי
אלפסי ופרס החינוך. צילום: אליהו מלול

מנהלת המחוז ד”ר אורנה שמחון ציטטה בדבריה את דבריו של דוד בן גוריון שאמר ש”אם יש ביישוב גוף אחד שיש לו זכות יתר בבניין האומה והשפעה על עתידה יותר מאשר לגופים אחרים הרי זה ציבור המורים שבידיו הופקד הדור הצעיר שלנו”. ד”ר שמחון אמרה שמקבלי הפרס הינם דוגמא ומופת לטיפוח מערכת מצוינת, והפרס מהווה ביטוי להוקרה על עשייה ייחודית ויוזמה בתחומי החינוך, ומוענק על השקעה ייחודית ואיכותית בחינוך. בשם ראשי היישובים שזכו בפרס נבחר לברך ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי שאמר שהשקעה בחינוך הינה השקעה לדורות וקבלת הפרס היא פועל יוצא של עבודה קשה של כל המערכת. אלפסי הדגיש בדבריו שלמערכת חינוך חזקה ואיכותית יש יכולת להוביל את היישוב כולו וביקנעם מאמינים שהתלמיד הוא המרכז וכל הגורמים עובדים בשיתוף פעולה למען קידומו והעצמתו.

ראש העיר, סימון אלפסי “קבלת הפרס שנה שנייה ברציפות היא גאווה גדולה עבורנו. ביקנעם גם מגיעים לפסגה וגם נשארים בה. משערי אגף החינוך יוצאים מיטב בנינו ובנותינו ולמעשה עתידה של מדינת ישראל. ביקנעם התברכנו  במערכת חינוך יישובית מופלאה “.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter