באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלופות הכדורמים

יקנעם: אלופות הכדורמים

נערות יקנעם זכו באליפות ישראל בכדורמים וזאת לאחר שמרביתן שיחקו גם בקבוצת הבוגרות. שונית סטרוגו ” לאורך כל העונה עבדנו על שיפור וחיזוק אלמנטים מקצועיים אצל הבנות כיחידות וכקבוצה”

קבוצת הנערות עד גיל 16 של הפועל יקנעם בכדורמים זכתה ביום שני באליפות המדינה בפעם השנייה ברציפות ורשמה היסטוריה עבור המועדון. קבוצת הנערות שנחשבת לאיכותית והטובה ביותר בישראל בשנתיים האחרונות ולמעשה מובילה בפער איכותי גדול על שאר בליגה סיימה את העונה ללא הפסד בכלל ועם תיקו בודד כשאת כל שאר המשחקים היא מנצחת בקלות. ביום שני נערך משחק האליפות  בין מועדון הכדורמים פתח תקווה להפועל יקנעם בבריכה העירונית ביקנעם  כשהבנות הצעירות מיקנעם מנצחות בקלות שלושה משחקים בתוצאות 9:1 ומפגינות יכולת גבוהה מאוד לאורך כל דקות המשחק.  אל הבריכה הגיעו עשרות צופים שחזו בחגיגות האליפות של הנערות וביכולת מצוינת שהראתה מדוע יקנעם זכתה באליפות בפער כל כך ניכר.

אליפות כדורמים
קבוצת נערות הכדורמים של יקנעם. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

יצוין כי מרבית השחקניות בקבוצת הנערות של יקנעם משחקות גם בקבוצת הבוגרות אשר סיימה במקום השני העונה, זאת ללא שתשתף בסגל אף שחקנית זרה. סגל הקבוצה כולל בין היתר בנות גם מגיל 14 וכן את דרור בר, עדן נל, נויה תמיר, ליאור בן דוד, אביגיל פליקס, הדר ברק, מיה קנחלי, זוהר כהן, אופק גולן, נועה בן דוד, שחר בר, ללי קייזמן ושני סטמפו כשחלק לא מבוטל מהנערות הללו נמנות על סגל הנבחרת הבוגרת ואף ייקחו חלק במשחקי המכבייה שיחלו החודש.

מאמנת הקבוצה ויו”ר המועדון שונית סטרוגו אמרה לאחר הזכייה באליפות: “אין ספק שזו גאווה גדולה לראות את הבנות זוכות בפעם השנייה ברציפות באליפות. לאורך כל העונה עבדנו על שיפור וחיזוק אלמנטים מקצועיים אצל הבנות כיחידות וכקבוצה ואני שמחה שבמהלך השנה כל השחקניות רשמו התקדמות אדירה. יש כאן חבורה של שחקניות מוכשרות וחשוב מכך שחקניות שאוהבות לעבוד ומיישמות את העבודה הקשה באימונים. הזכייה באליפות היא רק חלק מהשנה המקצועית המוצלחת במועדון ומההתקדמות האדירה שרשמו השחקנים והשחקניות בכל קבוצות המועדון”.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן: “מועדון הכדורמים ממשיך לספק גאווה אדירה ליקנעם ולספורט בעיר. אני גאה מאוד בשחקניות שממשיכות להוכיח את העליונות שלהן בענף ומודה מאוד למנהלת המקצועית ומאמנת הקבוצה שונית סטרוגו שעושה עבודה נהדרת. הספורט ביקנעם ממשיך בתנופה האדירה שלו בכל הענפים ואני בטוח שבשנים הקרובות נהפוך לעיר שמובילה ספורט על שלל ענפיה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter