באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ייעוץ משפטי

ייעוץ משפטי

מועצת נשים בכפר סבא תעניק ייעוץ משפטי במגוון נושאים לנשות העיר

הייעוץ ניתן ללא עלות והוא יוזמה של עו”ד איריס אלקבץ ועו”ד יוכי בן חמו תורתי המתמחות בדיני משפחה וירושה

מועצת נשים בעיריית כפר סבא, תעניק ייעוץ משפטי ראשון ללא עלות לנשות העיר. מדובר על יוזמה של עו”ד איריס אלקבץ ועו”ד יוכי בן חמו תורתי, המתמחות בדיני משפחה וירושה, והן אלה שתספקנה את השירות לתושבות. על רקע הפסיקה הדרמטית והתקדימית של בית המשפט העליון מהחודש האחרון לפיה הורים גרושים לילדים בגילאי 6-15 מחויבים שניהם באופן שוויוני במזונות ילדיהם, חודש השירות הניתן והוא מובא לידיעת נשות העיר.

חשוב לציין כי במסגרת זו יינתן ייעוץ משפטי במגוון נושאים נוספים. השירות כולל פגישה עם עו”ד מוסמכת שתסייע לפונה בשלבים הראשונים, כל סוגיה תיבחן לגופה, והפונה תקבל חוות דעת מקצועית על דרכי ההתמודדויות האפשריות. יתרה מזאת, כל מקרה ייבחן לזכאות לקבלת סיוע משפטי ממשרד המשפטים ללא עלות.

צביקה צרפתי, מ”מ וסגן ראש העיר, “עיריית כפר סבא מעמידה את רווחת תושביה בראש סדר העדיפויות. מסיבה זו, אני רואה בשירות זה נדבך חשוב ומשמעותי בסל השירותים שאנו מעניקים לתושבים. לאור הפסיקה החשובה של בית המשפט העליון, אני סבור כי מדובר על שירות חשוב ומועיל לנשות העיר ואנו שמחים כי יש בידינו לסייע לכל אישה המזדקקת לייעוץ משפטי. אני מברך על היוזמה הברוכה של עורכות הדין תושבות העיר”.

עו”ד איריס אלקבץ, יוזמת הפרויקט, “במהלך שנות ניסיוני המקצועי נוכחתי כי היכולת לזהות חוזקות וחולשות בעניין שבפניי בשילוב עם ההבחנה בין עיקר לטפל ובחירת הטענות החזקות ביותר עבור הלקוחות, יש בהם כדי להשפיע רבות על התוצאה הסופית והרצויה של העניין שבפניי. במהלך שנותיי אלו, נוכחתי שהיד המלווה ברגעים הקריטיים הללו, תוך מתן יעוץ נכון ומקצועי ותמיכה בלקוח, הובילה אותי למסקנה כי על כל עו”ד חלה החובה לתרום לקהילה מכישרונו ניסיונו וזמנו האישי”.

עו”ד יוכי בן חמו תורתי, יוזמת הפרויקט, “הבחירה שלי לעסוק דווקא בדיני המשפחה לא הייתה שרירותית והעיסוק בתחום נתפס בעיניי, מעבר למקור פרנסה, גם כשליחות אמתית. פרויקט זה מאפשר לי להביא, בהתנדבות, מעבר ליכולות וההישגים המקצועיים בתחום דיני המשפחה, גם את משנתי הסדורה: אהבת האדם, היכולת להקשיב, להכיל, לכוון ולהאיר דרך חדשה גם כשנדמה שהכול צבוע שחור ואין דרך חזרה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter