באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יו”ר עמית קק”ל אלי אפללו סייר ברמת ישי

יו”ר עמית קק”ל אלי אפללו סייר ברמת ישי

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר אירח את יו”ר עמית קק”ל אלי אפללו לסיור עבודה שתכליתו התרשמות בשטח מהמלצות הדרג המקצועי של הארגון להנהלת קק”ל לבחון שיתוף פעולה בשני הפרויקטים-שביל סובב ישי ופארק קותי.

אלי אפללו מבקר ביישוב רמת ישי ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר אירח בתחילת השבוע את יו”ר עמית קק”ל אלי אפללו, לפגישת עבודה וסיור שטח בישוב. הביקור התקיים במסגרת חיזוק הקשר של רמת ישי עם קק”ל לטובת קידום פרויקטים בישוב בתחום איכות הסביבה. אפללו הגיע לפגישה עם הצוות המקצועי של קק”ל בצפון-מנהל המרחב יפתח הרחול, אדריכלית המרחב מור דין ויועצו של מר אפללו סלומון קרובי.

על הפרק עמדו שני פרויקטים סביבתיים מרכזיים אותם מובילה המועצה בשנה האחרונה- ביצוע-שדרוג גן קותי והכשרת שביל סובב רמת ישי. בן אליעזר, אפללו והצוות המקצועי של קק”ל סיירו במקום והציגו ליו”ר עמית קק”ל את הסיבות לתמיכתו של הצוות המקצועי של המרחב בפרויקטים.

פארק קותי הקרוי על שמו של אלוף יקותיאל (קותי) אדם, נמצא בחלק הוותיק של רמת ישי ועל פי התכניות הוא צפוי לעבור שדרוג הכולל הנגשה, תאורה ופינות מוצלות לנוחיות המבקרים. שביל סובב ישי יוכשר באזור באר יוסיפון בסמוך לכביש 75 ומשם לאורך רחוב העירית. שלב ב’ של פרויקט זה יגיע עד לאזור החאן לאורך כביש 75. יצוין כי לפרויקט שיקום נחל בית לחם שותפה רשות ניקוז הקישון. לשני הפרויקטים קדם הליך של שיתוף ציבור.

בן אליעזר: “אני מודה ליו”ר עמית קק”ל אלי אפללו ולצוותו על הדיון המעמיק והאוזן הקשבת.  כולי תקווה כי הנהלת הקק”ל תאמץ בחיוב את המלצות הדרג המקצועי הצפוני שלה ותירתם לסייע ולקדם את הפרויקטים הסביבתיים החשובים הללו, אשר ישדרגו משמעותית את תרבות הפנאי והבילוי של תושבי רמת ישי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter