באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טקס מרגש של חנוכת הספרייה בחטיבת הביניים אורט גרינברג

טקס מרגש של חנוכת הספרייה בחטיבת הביניים אורט גרינברג

מנהלת חטיבת הביניים הודתה בטקס לוועד ההורים על הובלת היוזמה, לאלי זמיר,  לאפרת טננבאום, יעל כץ, יו”ר הוועד הישובי ורד מאיר מרושי, אייל מימון, קמליה סגל ולכל מי שתרם למימוש החלום

ביום חמישי שעבר בחטיבת הביניים אורט גרינברג התקיים טקס מרגש ומרשים לרגל פתיחת הספרייה החדשה כמרכז מידע חדשני. בית הספר לבש חג והאווירה היתה נעימה ומזמינה.
באירוע השתתפו סגן ראש המועצה ויו”ר ועדת חינוך עמית בלדרמן, מנהל התיכון אִתי לוי, מנהלת חטיבת הביניים דורית סירבלה, מנהלת מדור גני ילדים גילה דינר,  מנהלת יחידת הנוער ותכנית עיר ללא אלימות לילך דרמון, חברי ועד ההורים בבית הספר, מורים, תלמידים, הורים ואורחים.

את הטקס פתחה מנהלת החטיבה וציינה כי הפעלת הספרייה בחטיבה היא הגשמת חלום כמו כן, הספרייה במתכונתה תתרום ללמידה משמעותית מגוונת המותאמת לזמננו.

סירבלה הודתה לוועד ההורים על הובלת היוזמה, לאלי זמיר שפעל במרץ חודשים רבים וגייס הורים נוספים שתרמו ממרצם ומכישוריהם לטובת העניין,  לאפרת טננבאום ויעל כץ, שעיצבו את החלל, ליו”ר הוועד היישובי ורד מאיר מרושי שקידמה יוזמות לגיוס משאבים, לאייל מימון שעבד ימים כלילות בעבודות נגרות בהתנדבות, לקמליה סגל ולכל מי שתרם למימוש החלום.

בהמשך מנהל בית הספר אִתי לוי נשא דברים וציין את חשיבות הקריאה והחשיפה למקורות מידע וידע התורמים לחינוכם ולקידומם של התלמידים והספרנית סיגלית דמתי ברכה והדגישה את ההזדמנות שניתנה לה להיות חלק מיוזמה.

החלק האומנותי היה מרשים במיוחד. להקת הזמר שהוקמה השנה בחטיבה על ידי המנהל המוזיקלי  רונן וויליאמס ריגשה והלהיבה את הנוכחים וכך גם קבוצת הרקדניות. מיכל זאבי וינטר שרה ממבחר שיריה וליווה אותה בקלידים עודד רומנו (שהוא גם היועץ המשפטי של המועצה). את הערב הנחתה הרכזת החברתית ורד וויסוצקי, שהפעילה גם את חברי מועצת התלמידים לטובת הפרויקט. אלי זמיר הציג את תהליך העבודה בליווי מצגת שעוררה עניין רב  ולאחר מכן ניתנו תעודות הערכה לכל העושים במלאכה.

בסיום, נערך טקס מרגש של גזירת הסרט על ידי סגן ראש המועצה עמית בלדרמן ונערך סיור בספרייה המרוהטת ומאובזרת בטכנולוגיה חדשנית.

גילה דינר: “זוהי בבואה להתרעננות, ל”אור בעיניים” וללהבה שהוצתה בתהליך של חבירה משותפת של הנהלה, הורים וקהילה,  כמו גם לחשיבה, תכנון ולגיוס משאבים אנושיים שכל עיקרם קידום חינוך ילדנו”.

דורית סירבלה: ” פתיחת הספרייה, שמסמלת פריחה וצמיחה בחטיבת הביניים ,היא אחד מרגעי השיא, העשייה והגאווה שלנו”.

 

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter