באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טונה ריו מרה

טונה ריו מרה

ריו מרה: המותג האיטלקי המובחר, המציע טונה בשמן זית, שומר על הסטנדרט הגבוה ביותר. החל מאזור הדיג וכלה באריזתו. דגי הטונה האיכותיים מגיעים ממימי האוקיינוס, תוך הקפדה על אזור דיג מורשה ונקי. בריו מרה משתמשים רק בדגים איכותיים – טונה אדומה, לבנה או זהובה, מגוון שמאפשר לה לבחור את הטוב ביותר – מבחינת הטעם, המראה והמרקם.

דגי הטונה של ריו מרה עוברים תהליך ניקוי כפול – להסרת כל עודפי השומן והחלקים הלא ראויים, כך שהצרכן מקבל נתחים נאים, שלמים ומושלמים. מוצר זה הינו היחיד שמיוצר ונארז בחו”ל, מיובא לארץ ונמכר בצורתו המיובאת.

כל הדרך מהאוקיינוס אל הצלחת עוברים נתחי הטונה של ריו מרה תהליך מוקפד של אחסון ואריזה בתוך שמן זית איכותי.  על גבי כל אריזה של ריו מרה מודפס קוד שהסריקה שלו חושפת את כל הנתונים אודות הדג (אזור דיג, תאריך וכו’). כל היתרונות הללו הופכים את ריו מרה לטונה האיכותית והמובחרת ביותר בקטגוריה.

מפרסומים בכלי התקשורת עולה כי לאחרונה הוגשה תביעה ייצוגית  כנגד כל חברות הטונה בישראל מלבד ריו מרה. על פי התביעה הייצוגית במעבדת מכון התקנים נמצא שהיחידה שעמדה בהגדרות החוק הייתה טונה ריו מרה. כל קופסה של ריו מרה עומדת בהבטחה ל-90% נתחים. בשאר המוצרים התגלו פירורי טונה מחלקים נחותים של הדג.

טונה ריו מארה בשמן זית

מחיר ממומלץ לצרכן: 18.99 ₪

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter