באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טובי בכר נבחר   ליו”ר התאחדות התעשיינים בישראל –מרחב צפון

טובי בכר נבחר   ליו”ר התאחדות התעשיינים בישראל –מרחב צפון

במסגרת האירוע השנתי של התאחדות התעשיינים בצפון נבחר טובי בכר, מנכ”ל ZDF Medical, תושב חיפה, כמחליפו של מיכאל דיין שסיים קדנציה בת 3 שנים כיו”ר מרחב צפון של התאחדות התעשיינים.

בכר , המשמש כיום כמנכ”ל ZDF Medical , החל את דרכו המקצועית בתחום המכשור הרפואי בחברת אלסינט והתקדם בה לתפקידי ניהול בכירים. בתפקידו האחרון בחברה שימש כסגן נשיא עולמי למערכות   CT  MRI .  בסוף שנות ה-90 נמכרו החטיבות לחברת GE Medical Systemsהעולמית אליה הגיע בכר יחד עובדי אלסינט נוספים. בשנת 2002 מונה טובי בכר למנכ”ל GE Healthcare Israel, תפקיד אותו מילא במשך 7 שנים ובשנת 2010 מונה לתפקיד מנכ”ל קבוצת דור כימיקלים.

בכר, מהנדס אלקטרוניקה בעל תואר B.Sc ו- M.Scמאוניברסיטת בן גוריון שבנגב, זכה בפרס מנכ”ל השנה בהייטק מטעם המרכז הישראלי לניהול לשנת 2008.

טובי בכר, יו”ר התאחדות התעשיינים בישראל –מרחב צפון : “ברצוני ראשית להודות למיכאל דיין היו”ר היוצא ולצוות העובדים המסורים של המרחב  בראשות ליאור אפלבאום. בכוונתי להמשיך ולחזק את תעשייני הצפון  על פועלם ותרומתם לצמיחת התעשייה הישראלית ולהבטיח, כי גם בשנה הקרובה תמשיך התאחדות התעשיינים לעמוד בחזית המאבק לצמצום הבירוקרטיה והקטנת נטל הרגולציה, לפיתוח ועידוד של מערך חינוך טכנולוגי ומקצועי לתעשייה, לחיבור כלל המפעלים בצפון לגז הטבעי ולעידוד ופיתוח של תעשייה קטנה ובינונית. כל זאת, לצד הפעילות השוטפת לקידום התעשייה הישראלית והסביבה העסקית..

אני רואה בחזוני הפיכת הצפון למרכז של ביוטכנולוגיה ומדעי החיים, לצד המשך קידום התעשיה המסורתית. לפנינו אתגרים משמעותיים רבים ואני מודע למורכבות המשימה ולגודל האחריות. “.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter