באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טבעון: מרוץ סיני ה 57 עבר בקלילות

טבעון: מרוץ סיני ה 57 עבר בקלילות

האירוע הספורטיבי המתקיים מזה 57 שנים בטבעון, הינו מסורת רבת שנים לזכרו של רב”ט דורון סגל ז”ל, שנפל במלחמת קדש.  השנה בזכות שיתוף פעולה פורה בין מחלקת הספורט של רשת המתנ”סים ו- sportweb, שודרג האירוע ויחדיו יצרו שני הגופים חוויה ספורטיבית מהנה במיוחד.

כ – 300 רצים לקחו חלק בפעילות התחרותית, במסלול 10 ק”מ, 5 ק”מ ו 3 ק”מ, השתתפו גם קבוצות מאורגנות: “אילן טבעון”, “מרנין טבעון” , קבוצת כדור-מים טבעון ונציגי כפר תקוה.

מרוץ סיני עבר בקלילות. מיטל לוגר.
מרוץ סיני עבר בקלילות. צילום מיטל לוגר.

ההתנהלות במהלך המרוץ הייתה מדהימה, הארגון המדויק והמוקפד של המורים לחינוך גופני בבתי הספר היסודיים עשו את ההבדל, והקהל הרב שבא לעודד גרם למרוץ להיות מרתק ומעניין. במרוץ הקהילתי השתתפו כאלף רצים, גילה דינר מנחת האירוע ומעולה כתמיד, הזמינה את ראש המועצה דוד אריאלי לברך ובהמשך להוביל את המרוץ בו השתתפו משפחות, ילדים בוגרים וגם ילדי גן אורן שהיו צעירי המשתתפים במרוץ ונשאו שלטים וכרזות. ליוו את הרצים מנהלי בתי הספר, המורים לחינוך גופני וחניכי תנועת הצופים סגרו את המרוץ הקהילתי בתופים ומצלתיים.

בתום המרוץ, נערך טקס חגיגי של חלוקת הפרסים במסגרתו חולקו מדליות, גביעים וכן מתנות שהעניקו מספר עסקים מקומיים: “מכון כושר אבנר” העניק חווית אימון למקומות הראשונים, פיצה “פדאל” נתן הזמנות לפיצה משפחתית, “ספורט בעמק” תרם שוברי קניה ורשת המתנ”סים קריית טבעון העניקה שלושה כרטיסים לסרט באולם זהר. על במת האצטדיון הופיעו הרקדניות המוכשרות מבית הספר למחול של רשת מתנסים בכורוגרפיה של פזית שטח באצטדיון נערכה הפעלה אנרגטית של קיק בוקס בהדרכת לילך שרפשטיין ובחסות מועדון כושר אבנר

ראש מועצת קרית טבעון דודי אריאלי: “מרוץ סיני הוא מסורת יישובית רבת שנים ואירוע ספורט מבורך. לצד הנצחה של תושב הקריה אנו מחזקים ערכים של בריאות ואהבת הארץ. שמחתי מאד לראות את כמות המשתתפים הרבה, מטבעון ומחוצה לה, שבאו לקחת חלק בחגיגה ספורטיבית מהנה”.

מנהלת מחלקת הספורט בקריה שרון טל-ברנע: “תודות לכל מי שעזר וסייע להצלחת אירוע זה. לעיתים, נגלה שההצלחה היא משהו אחר לגמרי ממה שחשבנו. חיי כולנו קשורים זה בזה והצלחה תלויה באחיזת ידיים של עמיתים ושותפים החותרים למטרה משותפת”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter