באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חילוף תפקידים בחיפה

חילוף תפקידים בחיפה

אדוני ראש העיר: יו”ר המועצה אוראל ואקנין החליף את ראש העיר יונה יהב
בני הנוער בשלטון: חברי מועצת הנוער העירונית החליפו את בכירי העירייה.

חברי וחברות מועצת הנוער העירונית חיפה החליפו הבוקר [ג] את בכירי העירייה ראש העיר החדש אוראל ואקנין: “הנוער החיפאי הוא האיכותי בארץ, כולי ציפייה שנפיק את המיטב מיום חשוב זה”

בעיריית חיפה התקיים היום יום חילופי השלטון המסורתי במהלכו החליפו חברי מועצת הנוער העירונית את בכירי העירייה וקידמו את פניות והצעות הנוער שנשלחו אליהם מבעוד מועד.

היום נפתח  בטקס החלפת השלטון בו ראש העיר יונה יהב העניק את מפתח העיר לאוראל ואקנין, יושב ראש מועצת הנוער העירונית בשנתיים האחרונות. ראש העיר יונה יהב בירך את ואקנין בפתח הישיבה ואמר: “מהיכרותי איתך אני סומך עליך שתנהיג את העיר בצורה הטובה ביותר”.

יהב אמר לבני הנוער כי התפנה מכל עיסוקיו על מנת להשתתף בישיבה מתוך החשיבות שהוא רואה במעורבות בני הנוער בהנהגת העיר והוסיף כי הוא בטוח שחברי מועצת הנוער העירונית ייקחו חלק פעיל גם בעתיד בהנהגת העיר והמדינה.

בין בכירי העירייה שהוחלפו; סגנית רה”ע יוליה שטראים הוחלפה על ידי סיו”ר המועצה עידן ונגר, מנכ”ל העירייה גדי מרגלית הוחלף על ידי עמית ואקנין דובר המועצה, דוברי העירייה הוחלפו על ידי טל אלברט ונוגה יטח ועוד בכירים רבים הוחלפו על ידי חברי המועצה.

במהלך היום התלוו נציגי המועצה לבכירי העירייה וניהלו את סדר יומם של הבכירים המוחלפים. חברי המועצה העלו על סדר יומם של הבכירים וקידמו עמם נושאים שונים המעסיקים את הנוער. בין היתר נדנו אירועי תרבות ופנאי, קידום נוער מוחלש, תכנית להתייעלות התחבורה הציבורית בעיר, תכנית לשוויון מגדרי, עידוד ספורט בקרב בני נוער וקידום החינוך הבלתי פורמלי ותנועות וארגוני הנוער בעיר.

ראש העיר הנכנס אוראל ואקנין, ויונה יהב קיימו מכירת חמץ לקראת חג הפסח בלשכת ראש העיר, דנו במצב הנוער בעיר וקידומו בתחומי החינוך, התרבות והרווחה. ואקנין: “הייתה פגישה מעולה שיצאנו ממנה עם מסקנות רבות וחשובות לקידום הנוער החיפאי שישפיעו על רווחת הנוער כבר בקרוב”.
בסופו של היום, יתכנסו [היום בשעה 17:00] בשנית כל הבכירים ומחליפיהם במליאת מועצת העיר לטקס החזרת מפתח העיר ואקנין יפתח את מליאת מועצת העיר כראש העיר ויסכם את היום שהוא כדבריו: “יום מעשיר שבו הנוער עמד במרכז העניינים של העיר. במהלך כהונתי הקצרה הבנתי את כובד האחריות של התפקיד והפקתי ממנו את המיטב לטובת הנוער בעיר, תחושת השליחות בשירות הציבור משמעותית ומספקת”.

  • חילוף תפקידים בחיפה (צילום: דוברות עיריית חיפה)
  • חילוף תפקידים בחיפה (צילום: דוברות עיריית חיפה)

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter