באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חוזרים לחגוג

חוזרים לחגוג

יקנעם תחגוג עצמאות בשורה של מופעים שיתקיימו באמפי היישובי על טהרת הכישרונות המקומיים.

מופע זיקוקי די-נור מרהיב יאיר את שמי העיר

החגיגות יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הירוק

יקנעם תחגוג עצמאות 73 למדינת ישראל ו – 71 שנים לעיר בשורה של מופעים שיתקיימו כולם על הבמה המרכזית באמפיתיאטרון היישובי.

חגיגות עצמאות יחלו כבר בראשית השבוע הבא כאשר לאחר הפסקה בת שנה יבקר ראש העיר, סימון אלפסי בכל גני הילדים בעיר, יברך את הילדים, ויעניק להם שי לכבוד יום העצמאות.

האירועים באמפי  יחלו בשעה 20:15 בטקס מעבר מזיכרון לעצמאות. כחלק מהאירוע ובהתאם למסורת היישובית יודלקו בטקס 6 משואות. השנה נבחרו להדליק את משואות נציגות ונציגי הארגונים השונים שעסקו בשנה האחרונה בפעילויות של רפואה, חירום, הצלה והתנדבות במאבק בקורונה. המשואות יודלקו על ידי נציגי קופות החולים בעיר לאומית, מכבי וכללית, מד”א, משטרה ושיטור עירוני, פיקוד העורף, איחוד הצלה, ומתנדבים בחירום. הטקס יסתיים בתקיעת שופרות.

האירועים באמפי יהיו מגוונים ויכללו מופעים של הזמרים המקומיים דור כהן ודויד ווהבה. עוד יופיעו על הבמה להקת הנוער העירונית צעירי יקנעם, ולהקת חלום ראווה. הצופים ייהנו גם ממחול היפ פופ וממופע של בנות הסטודיו של לוטוס. בסיום האירועים על הבמה יוארו שמי העיר במופע זיקוקי די-נור מרהיב. את הערב ינחה יקיר שחף.

בהיכל הספורט בשער הגיא תתקיים החל מהשעה 21:00 הרקדה עם המרקיד זאב ניסים.

אירועי עצמאות יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הירוק.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמחים ונרגשים לחזור ולחגוג עצמאות. אני מברך על כך ששנה אחר שנה אנו נותנים במה לכישרונות מקומיים, ואלו יובילו השנה את האירועים כולם. אני מאחל לכל התושבות והתושבים עצמאות שמח”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter