באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חוגגת יום הולדת: יקנעם תחגוג 65 עם אייל גולן ופאר טסי

חוגגת יום הולדת: יקנעם תחגוג 65 עם אייל גולן ופאר טסי

חגיגות שנת ה- 65 ליקנעם ממשיכות ויגיעו החודש לשיא בשתי הופעות מרכזיות שיתקיימו באמפיתיאטרון היישובי בשדרות רבין ושהכניסה אליהם תתאפשר לתושבי העיר בלבד.

_F2P5484_7-f-2ביום שלישי בשבוע הבא (18.8) יתקיים מופע מרכזי עשיר במיוחד, וקהל התושבים ייהנה מהמחזה: “יקנעם – הצלחה בת 65” שנכתב במיוחד לאירוע אשר יתקיים בהשתתפות להקות ‘ניצני יקנעם’ ו’צעירי יקנעם’. במהלך הערב תופיע  על הבמה גם להקת ‘חלום ראווה’. אייל גולן ישיר את מיטב שיריו וירקיד את קהל החוגגים. מופע זיקוקי דינור מרהיב יאיר את השמיים. את הערב ינחה מנהל להקת הנוער היישובית “צעירי יקנעם”, יקיר שחף.

ביום חמישי (27.8) יתקיים מופע מרכזי נוסף בשיתוף עם מפעל הפיס, ובמסגרתו יופיע הזמר פאר טסי במופע “כוחה של אהבה”. מופע זה יהווה גם את סיום אירועי הקיץ והחופש הגדול.

חגיגות 65 שנים ליקנעם מתקיימות לאורך השנה כולה, ובמסגרתן נערכו עד כה אירועים רבים ואירועים נוספים צפויים להתקיים גם בהמשך. בין האירועים הבולטים שנערכו עד כה: ערב הוקרה לוותיקי היישוב ולמתיישביו הראשונים, שוק אומנים ואיכרים שנערך לראשונה בחודש יולי, והתקיים פעם נוספת בראשית חודש אוגוסט, אירוע 25 שנים לקליטת עלייה, פעילות עיר הנוער לנוער עם מיטב הזמרים וביניהם הופעה של ‘קפה שחור חזק’, ‘איזי והנגנים’ ועוד. מופע סטנד אפ של מיכאל הנגבי וכן מופע מופע סטנד אפ למתגייסים עם יונתן ברק ובן בן ברוך. בהמשך יופיעו במסגרת העיר הזמרת עדן בן זקן ורועי פרנקו.

בנוסף לאלו התקיימו המחזמר “מול כל העולם” של להקת הנוער היישובית ‘צעירי יקנעם’, והעדלאידע היישובית בראי חגיגות ה- 65. בחול המועד סוכות צפוי להתקיים מרוץ אופניים ביישוב.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“יקנעם שלנו חוגגת 65 והשנה הזאת היא מסיבה אחת גדולה. בהמשך לאירועים שכבר היו ולאלו שעוד צפויים לנו בקיץ ולאחר מכן, אנו מארחים את הזמרים אייל גולן ופאר טסי לערבים עשירים במיוחד שכולם חגיגה אחת גדולה. אני שמח שאנו מביאים ליישוב זמרים מובילים עבור כל תושבי העיר שיוכלו ליהנות מהם כאן באמפי המפואר שבנינו, ושבהבאתם אנו גם מאפשרים לרבים שלא תמיד יכולים לרכוש כרטיסים למופעים הסגורים לבוא וליהנות מהם. יש לנו עיר מוצלחת ונהדרת שכובשת לבבות של רבים ואשר מהווה מודל לחיקוי ליישובים רבים והיא הגיעה למה שהגיעה בזכות התושבים הנפלאים שלנו, ואני מזמין את כל תושבי העיר לבוא ולשמוח יחד ובהרמוניה בשמחת עירנו היקרה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter