באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חדש: נוירוכירורגיה בלין

חדש: נוירוכירורגיה בלין

מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי יקבלו מעתה שירות מיטבי בתחום הנוירוכירורגיה במרפאה ייחודית שנפתחה במרכז רפואי לין ומאויישת על ידי צוות המערך לנוירוכירורגיה בביח בילינסון, בניהולו של דר שגיא הר נוף

דר ארז אלון, מנהל מרכז רפואי לין מסר כי במרפאה יאובחנו ויטופלו מקרים כגון גידולי מוח או בעיות בכלי הדם המוחיים, בעיות בעמוד השדרה, כגון לחץ עצבי של דיסק בין חולייתי, גידולים או שברים ועוד. המרפאה מיועדת למבוגרים בלבד ונדרשת הפניית רופא.

רונן נודלמןמנהל כללית במחוז חיפה: מדובר בשדרוג משמעותי של השירות על ידי הבאת המומחים המובילים בארץ לצפון וללא שהמטופל ייאלץ להרחיק למרכז הארץ, כשהעיקרון המנחה שלנו הוא מניעת פערים בין מרכז לפריפריה. המרפאה החדשה מרחיבה את ההיצע שלנו למצבים נוירוכירוגיים מורכבים ומצטרף לשיתופי הפעולה שלנו עם בתי החולים באיזור. מתכונת זו, של הבאת צוות מוביל בארץ מבית חולים בילינסון מתאפשרת תודות לעוצמתה של כללית כקופת החולים היחידה שמשלבת רפואה קהילתית מפותחת עם מערך של 14 בתי חולים משלה. כך מובטחים רמה מקצועית מיטבית, רצף טיפולי, כי לרופאי המרפאה נגישות לתיק הרפואי הממוחשב של מטופל וקשר עם רופא המשפחה שלו שמכיר אותו כמכלול. מתכונת כזו קיימת מזה שנים רבות עם בתי החולים של כללית באיזור, בעיקר כרמל ועתה הורחב לתחומים ייחודיים דוגמת הנוירוכירורגיה בבילינסון, שיקום בביח לוינשטיין ובהמשך מתוכנן עם בית החולים לילדים שניידר, גם הוא מקבוצת כללית.

צילום: דוברות כללית

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter