באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חגיגה בלבן

חגיגה בלבן

המסורת נמשכת: “חגיגה בלבן”, הפנינג חוויתי לרגל חג השבועות ברמת ישי

מאות תושבי רמת ישי נהנו מהפנינג מושקע כולל תהלוכת עגלות עם התינוקות שנולדו במהלך השנה וכן שלל פעילויות לרגל החג. ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: “כיף גדול להשתתף בהפנינג “חגיגה לבנה” גם השנה ולחגוג עם התושבים את חג השבועות בדרך מגוונת, חוויתית ומקורית. יישר כוח לצוות המרכז הקהילתי בהובלת אבי ברקב על הארגון המופתי ולברי חיים על ההפקה המושקעת”

מאות תושבי רמת ישי השתתפו ביום שבת שעברה בהפנינג “חגיגה בלבן” שהתקיים בישוב לקראת חג השבועות. מדובר במסורת חדשה שהחלה לפני שנה ובעקבות ההצלחה הוחלט להמשיך ולקיים את אירועי שבועות ברמת ישי באותה המתכונת.

ההפנינג הקהילתי היה ססגוני וכלל מגוון רחב של הפעלות לכל המשפחה: פינת בע”ח וזוחלים, תחנות יצירה באווירת החג, מתחם ג’אגלינג, נופש פעיל ומשחקי ענק, ג’ימבורי לגיל הרך, עמדה לשזירת פרחים, הרקדה לכל המשפחה, והחלק המרגש: תהלוכת עגלות של התינוקות שנולדו השנה, וטקס מרגש של הילדים העולים לכיתה א’. במקביל הופעל בית קפה שעליו היו אחראים גימלאי היישוב.

את הפעילות הובילו מנהל המרכז הקהילתי (מתנ”ס) רמת ישי אבי ברקב ורכזת הקהילה ענבר חיים יחד עם צוות המתנ”ס ובסיוע בני הנוער וסטודנטים שהתנדבו לסייע להצלחת האירוע.

ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: “כיף גדול להשתתף בהפנינג “חגיגה לבנה” גם השנה ולחגוג עם התושבים את חג השבועות בדרך מגוונת, חוויתית ומקורית. יישר כוח לצוות המרכז הקהילתי על הארגון המופתי וההפקה המושקעת. ניפגש באירועים הבאים”.

מצ”ב תמונה, ראש המועצה עפר בן אליעזר בטקס “ביכורים צעירים”

צילום: דוברות רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter