באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

“זרעי קיץ”

“זרעי קיץ”

עמק יזרעאל: “זרעי קיץ” – מפגש חינוחוץ למורים וגננות

תמר אודם ולילה אלעד מהיחידה הסביבתית של המועצה יזמו מפגש נוסף למורים וגננות בוגרי ההשתלמויות

במסגרת החינוך הסביבתי, יזמו תמר אודם ולילה אלעד מהיחידה הסביבתית במועצה, מפגש קיץ פרונטלי, תחת הנחיות משרד הבריאות, למורים וגננות בוגרי השתלמויות חינוחוץ.

המפגש התקיים בכיתת החרוב, בקרבת תל שמרון, והוקדש ללמידת עמיתים; מיכל קלמנוביץ מהרדוף  שיתפה על התבוננות ורישום בטבע. רישום שנעשה מתוך תבניות הקיימות במוח לצורך הישרדות לעומת רישום מתוך התבוננות.

גלית רוסו כהן ושרית שריד, מורות משמשית שיוצאות לחינוך חוץ ומשתלמות בחינוחוץ כבר כמה שנים, למדו על האופן בו ניתן להעביר משחק בכיף.
נערכה התנסות באריגה בחומרי טבע, בהנחיית הדס חן גננת בקיבוץ שריד. שרון שריאל סיפרה על תהליך הלמידה החוץ כיתתית שעברה. יחד הם יצרו בובות דאגה, שיהיה למי להעביר את דאגות השעה, בהנחיית יפה מליחי שעובדת בגן חינוך מיוחד בשמשית ומתנדבת כליצנית רפואית. לקינוח הוכנו פיתות בסאגלצד שירה בציבור עם אורית מוסל, אל תוך ליל טו באב לאור ירח מלא ועגול.

תמר אודם ולילה אלעד, רכזות החינוך הסביבתי במועצה סיכמו את המפגש: “השתלמויות חינוחוץ מפתיעות ומרגשות כל פעם מחדש. המשתתפים מביאים איתם את הידע והניסיון שצברו ויחד אנו למדים על שלל דרכים חדשות להעשיר את הילדים והתלמידים בנושא כה חשוב כמו החינוך הסביבתי. יצאנו מוארות!”.

צילום: דוברות מועצת עמק יזרעאל

השתלמות קיץ 2

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter