באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

זאת השמחה שלנו לשמח את הילדים

זאת השמחה שלנו לשמח את הילדים

טו בשבט החג שמסמל יותר מכל את הפריחה  וההתחדשות, הביא השנה פריחה חדשה של התנדבות ונתינה בבית החולים כרמל

בחג השנה חולקו כ700 ערכות ט”ו בשבט עם מבחר פרות מתוקים ואיחולי החלמה מהירה, בכל מחלקות בית החולים, בדגש על מחלקת ילדים לכבוד ט” בשבט. בניצוחם של שליחי חב”ד בכרמל הרב מנחם ורחלי דרייפוס, התחלקו עשרות מתנדבים לקבוצות בחלוקה שבוצעה מבעוד מועד, הם עברו עם ארגזי המשלוחים בין המחלקות השונות ושימחו את המתאשפזים ובני משפחותיהם.
בקבוצת המתנדבים היו תלמידי תיכון אורט ביאליק, חיילות ווחיילים, הרב יוסי גולדשטיין ועוד מתנדבים רבים וטובים שבאו לתרום מעצמם לטובת ביה”ח כרמל,  כאשר אצל כולם הרצון המשותף להביא את שמחת ואווירת חג ט”ו בשבט לכל מאות המאושפזים ובני משפחותיהם.
התגובות של המטופלים היו מרגשות במיוחד. “תודה רבה שאתם לא שוכחים אותנו” נשמע הקריאה ממיון שוכבים, דינה מאושפזת במחלקה  הפנימית ב’ אמרה “איזה שמחה בלב עשיתם לי “, במחלקה הקרדיולוגית  הודה גיל “טוב שבית החולים דואג להזכיר לנו ולהביא לנו מעט את שמחת החג”.  במחלקת ילדים השמחה הייתה גדולה במיוחד והילדים צירפו את ערכות החג שקיבלו לפעילות מיוחדת לכבוד ט”ו בשבט שהתקיימה בכיתת הלימוד במחלקת הילדים. הם שרו שירי ט”ו בשבט, למדו  על מהות החג ויצרו עציצים ופרחים צבעוניים ומיוחדים מקלקר .

במשך כשעתיים, ישבו הילדים, גזרו, הדביקו, למדו ובעיקר נהנו. את הפעילות המיוחדת העבירה שליחת חב”ד רחלי דרייפוס שאמרה “זאת השמחה שלנו לשמח את הילדים, ט”ו בשבט הוא חג של שמחה ופריחה, אבל לא אצל כולם ובמיוחד אצל המאושפזים, לא הכל שמח ופורח לצערנו. האושר  לראות את הילדים נהנים למספר שעות ושוכחים את הכאב, הוא אושר גדול, תודה מיוחדת לכל צוות והנהלת בית חולים כרמל שמאפשרים ועוזרים לנו לעזור למאושפזים ולחולים. אין מצווה גדולה מזו”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter