באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל מגדל העמק בכדורסל בדרך לליגה הלאומית

הפועל מגדל העמק בכדורסל בדרך לליגה הלאומית

הסינדרלה ממגדל העמק שברה שיא עלייה של 3 ליגות בשלוש שנים לאחר נצחון 68-62 על מכבי קרית גת והביאה גאווה גדולה למגדל העמק.

קבוצת הכדורסל הפועל מגדל העמק התמודדה על העלייה לליגה הלאומית נגד מכבי קריית מוצקין. לאחר משחק מותח וצמוד, ניצחה הפועל מגדל העמק את מכבי קריית מוצקין בהפרש של 6 נקודות בתוצאה 68-62. ברבע השלישי מוצקין הובילה ביתרון 14 נקודות וברבע האחרון מגדל העמק חזרה להוביל וסגרה את ההפרש.

למשחק הגיעו ראש העיר אלי ברדה, מ”מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר, מנכ”ל העירייה שלום זוזוט, חבר מועצת העיר יקי בן חיים ואיתם כ-600 אוהדים עם תופים, חצוצרות ורצון עז לנצח. את המשחק ליווה רדיו קול רגע שהקים עמדת שידור בהגשתם של זיו אמויאל וחן ביאר מתכנית “היציע הצפוני” אליהם הצטרף ראש העיר אלי ברדה ששימש

שלוש ליגות בשלוש שנים
הפועל מגדל העמק בדרך לסל. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

כפרשן לצידו של ראובן מלול במהלך המשחק: ברדה “הייתה אווירה ספורטיבית מעולה, עם משחק מותח וצמוד ברוב שלביו. אין ספק שהעידוד והתמיכה של הקהל הרב עזרו לקבוצה. התלכיד הקבוצתי, רוח הלחימה וניהול נכון של המשחק של המאמן הביאו את הניצחון. הקבוצה צריכה לנצח את שני משחקיה הקרובים מול קבוצות לא חזקות ולהבטיח את עלייתה לליגה הלאומית. יישר כוח למאמן, לשחקנים, להנהלה ולקהל על ההישג”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter