באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם: קבוצה עם אופי

הפועל יקנעם: קבוצה עם אופי

הפועל יקנעם הפכה פיגור 2:0 לנצחון גדול ועשתה צעד ענקי לעבר העלייה כשפתחה פער של 4 נקודות מהקבוצה במקום השלישי.

הפועל יקנעם עשתה  צעד ענק לעבר העלייה לליגה ב’ לאחר שגברה במשחק העונה על פרדס חנה- כרכור 2:3 במשחק דרמטי במיוחד. עוד לפני המשחק הייתה ביקנעם תחושה של משחק עונה כאשר בכל רחבי העיר פוזרו כרזות שקראו לקהל להגיע ולעודד ואכן כ-300 תושבים הגיעו לאצטדיון העירוני כדי לדחוף את הבחורים של אלי מזרחי ביניהם גם ראש העיר סימון אלפסי ויו”ר מרכזי הספורט ירון חן שהגיעו לעודד את השחקנים ואף דיברו איתם במחצית.

המשחק נפתח בצורה קטסטרופלית עבור יקנעם שבדקה ה20 כבר פיגרה 0:2 וניראה היה שפרדס חנה בדרך להעפיל לצמרת ליגה ג’ אלא שהחניכים של מזרחי הוכיחו אופי

בדרך לליגה ב
שחקני הפועל יקנעם חוגגים. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

גדול כשהצליחו עוד במחצית הראשונה להשוות. הגול הראשון ליקנעם נכבש לאחר טעות של השוער שבעט על לירון מוסבט שצימק את התוצאה. לאחר מכן היה זה מאיר חריקליר שבישל כדור לשער העונה בליגה ג’ כשאמיל קסטיאל במספרת מ13 מטר קבע 2:2. במחצית השנייה ערך אלי מזרחי את החילוף המנצח כשהכניס את אורן פלאש הוותיק למגרש וזה גמל לו בדקה ה80 בשער נצחון אחרי בישול נהדר של קסטיאל.

בעקבות הנצחון שומרת יקנעם על המקום הראשון ומגדילה את הפער מפרדס חנה ל5 נקודות ומג’ת לארבע נקודות, כשהיריבה הצמודה ביותר אליה היא טירת הכרמל שבמקום השני עם נקודה אחת פחות, מקדמה גדולה בדרך לעלייה לליגה ב.

אלי מזרחי: אני גאה בבחורים הוכחנו שאנחנו קבוצה עם אופי שלא נשברת אף פעם. היינו טובים יותר וראויים לנצחון אבל עכשיו אנחנו צריכים לרדת אל הקרקע ולהמשיך כך עד סוף העונה. הקהל שהגיע ראוי לציון ואני קורא להם להגיע בכמות הזו עד סוף העונה”

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן: “בתחילת השנה הצבנו לנו למטרה להעמיד קבוצה שתיאבק על העלייה ולשמחתי עשינו זאת. יש היום ביקנעם את התנאים הטובים ביותר מבין כל קבוצות הליגה ואני מאמין שהשחקנים יידעו לעשות את העבודה. הייתי גאה לראות מאות מתושבי העיר מגיעים ומעניקים אווירה מצויינת ואני בטוח שככל שנתקדם ונקדם את הספורט יגיעו יותר צופים הן לכדורגל והן לענפי ספורט נוספים דוגמת הכדורסל שעושה חיל ובוודאי שלקבוצות הכדורמים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter