באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם ערכה טורניר ידידות לילדי בית הספר לכדורגל

הפועל יקנעם ערכה טורניר ידידות לילדי בית הספר לכדורגל

הילדים הקטנים למדו על משמעות ההגינות בספורט וערכו טורניר מיוחד עם ילדי רמות מנשה. יו”ר מרכזי הספורט יקנעם, ירון חן “ אני שמח שהילדים נהנו מהטורניר המשותף ובטוח שבעתיד נקיים טורנירים דומים”

מרכזי הספורט יקנעם ערכו ביום שלישי השבוע טורניר קדם פסח מיוחד לילדי בית הספר לכדורגל של הפועל יקנעם בשיתוף עם ילדי בית הספר לכדורגל מרמות מנשה. במרכזי הספורט החליטו לאתגר את הילדים בחופשת הפסח שלהם ולארגן להם מלבד אימונים גם טורניר מיוחד כדי שיחושו את מהות המשחק מול קבוצה אחרת. כידוע תלמידי בית הספר אינם משחקים בליגה בשל גילם הצעיר וכעת במרכזי הספורט ניצלו את החופשה כדי להעניק להם גם חוויה תחרותית.

את הילדים ליוו עשרות הורים שהגיעו לצפות בטורניר ושימשו כקהל תומך. בימים אלו בהם בכל רחבי הארץ צצה לה התופעה של הורים המקללים, מתערבים ומגדפים את שחקני היריבה רשמו במרכזי הספורט גאווה גדולה מההורים המקומיים שהגיעו, עודדו והפגינו רוח ספורטיבית. גם לילדים עצמם הבהירו המאמנים כי מדובר בטורניר

שיחקו בהגינות
ילדי יקנעם ורמות מנשה לפני המשחק. צילום: שי כהן,שוס תקשורת.

ידידותי ועצם החוויה היא החשובה. המנהל הלוגיסטי של מחלקת הכדורגל במועדון, חזי בנק אמר לילדים לפני תחילת הטורניר “התוצאה אינה חשובה כאן היום, מדובר בטורניר ידידותי, אנחנו מודים לילדי רמות מנשה שהגיעו והכי חשוב זה ההגינות, המשחק הטוב והעיקר שנהנה” הילדים עצמם התנהגו גם הם למופת כאשר ילדי בית הספר חולקו לשלוש קבוצות שונות ממגידו ושלוש קבוצות מיקנעם כשכל הקבוצות שיחקו אחת נגד השנייה על חלק מגרש שתוחם מראש לכבוד הטורניר. את המשחקים שפטו שחקנים מקבוצת הנערים של המועדון.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן: “אין ספק שספורט הוא דבר תחרותי אבל לנו כמרכזי הספורט ביקנעם חשוב מאוד להשריש לילדים מגיל קטן שלצד התחרות, הספורט הוא עניין של הנאה ואל לנו לקלקל את ההנאה בשל מקרי אלימות והתנהגות לא נאותה על המגרש. אני שמח שהילדים נהנו מהטורניר המשותף ובטוח שבעתיד נקיים טורנירים דומים עם קבוצות מהאזור כולו במגרש המצוין שהקמנו כאן בעיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter