באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

העתיד הגיע לאמי”ת חצור הגלילית

העתיד הגיע לאמי”ת חצור הגלילית

מרחב למידה מדעי חדשני נחנך השבוע בקריית החינוך אמי”ת בחצור, הכולל מעבדות ומרחבי למידה ייחודיים המשאירים מאחור את הכיתה המסורתית.

מרחב הלמידה המדעי נחנך במעמד ראש המועצה  שמעון סויסה ,מנהל קרית החינוך אמי”ת בועז יוספי  ונורית ברגר-גיל המפקחת על המדעים במשרד החינוך מחוז צפון, ונכבדים אחרים.

במהלך היום מדריכים מהמרכז האקדמי לנוער של מכללת תל חי בשיתוף תלמידי מנהיגות מדעית מבית הספר ערכו יריד חקר והפעלות לתלמידי חט”ב. לאחר מכן התקיימה הרצאתו של יוסי רוט מהנדס מרפאל הממחישה את הקשר בין עולם החי והתפתחות המדע והטכנולוגיה.

מרחבי הלמידה המדעיים החדשניים כוללים טכנולוגיות מתקדמות, ריהוט מודולרי המזמן  צורות ישיבה שונות, מרחב למידה חוץ כיתתי ועוד. המרחב עוצב ברוח “הגוגיה” הייחודי לרשת אמית. התכנון האדריכלי בשילוב הפדגוגיה החדשנית של הצוות החינוכי מבטא את החזון הבית ספרי והתפיסות הפדגוגיות של בית הספר, יצירת קהילת לומדים השואפת למצוינות מדעית התורמת  לחברה ולכלכלה ולביטחונה של מדינת  ישראל.

ראש מועצת חצור שמעון סויסה ברך את קהילת בית החינוך והעומד בראשה בועז יוספי על קידום התלמידים למצוינות וציין כי הישגי תלמידי מגמת ביולוגיה באמי”ת חצור הגלילית בבחינות הבגרות – גבוהים במידה רבה מעל הממוצע הארצי.

מנהל בית הספר בועז יוספי הודה לראש המועצה על תמיכתו הרבה בבית הספר והוסיף כי “ביחד עם הרשות, רשת אמי”ת ומשרד החינוך נמשיך לפעול ולהוביל את ילדי חצור הגלילית לעבר הצלחה עתידית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter