באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

המסורת נמשכת

המסורת נמשכת

מועצת רמת ישי חילקה מלגות ל-37 סטודנטים תושבי הישוב

הטקס התקיים זו השנה השלישית, במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, ממלא מקומו ויו”ר ועדת חינוך יונתן הירשפלד, ומנהלות מחלקות החינוך והשירותים החברתיים. עופר בן אליעזר, הודה לממלא מקומו הירשפלד על קידום הנושא ואמר: “החינוך בכלל והחינוך האקדמי בפרט הוא הבסיס לחברה חזקה ובריאה. בטוח שהמלגות יתנו לכם רוח גבית בהמשך הלימודים”

בטקס חגיגי שנערך ביום רביעי שעבר, העניקה מועצת רמת ישי מלגות ל-37 סטודנטים בני הישוב. זוהי מסורת שהחלה לפני 3 שנים כחלק מהראייה האסטרטגית של ראש המועצה, עופר בן אליעזר, לפיה החינוך בראש סדר העדיפויות ומתוך ראייה ורצון לחזק ולתת רוח גבית לסטודנטים תושבי הישוב.

כאמור קיבלו את המלגות 37 סטודנטים תושבי רמת ישי הטקס התקיים במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, ממלא מקומו יו”ר וועדת החינוך עו”ד יונתן הירשפלד, ומנהלות מחלקות החינוך והשירותים החברתיים, מירי דרוקר ושרה גייצהאלס כאשר עשרות סטודנטים ובני משפחותיהם משתתפים בטקס בבית מרים.

מירי דרוקר שהינחתה את הטקס סיפרה על החשיבות הרבה שרואה המועצה בתמיכה ובעידוד לימודים אקדמאים והודתה לגלי פרץ אשר ריכזה את הנושא.

ראש המועצה, עופר בן אליעזר, הודה לממלא מקומו הירשפלד שקידם את הנושא ולמנהלות מחלקות החינוך והרווחה, דרוקר וגייצהאלס על תרומתן לקידום החינוך בישוב, ואמר: “כסטודנט לתואר שני אני אומר שזה כיף גדול ללמוד לימודים אקדמאים. אל תחשבו על הציונים, אלא על הכיף שבלימודים ואז גם הציונים הגבוהים יגיעו. החינוך בכלל והחינוך האקדמי בפרט הוא הבסיס לחברה חזקה ובריאה. אני בטוח שהמלגות יתנו לכם רוח גבית להמשך הלימודים, וקרא לסטודנטים לשוב עם סיום לימודיהם לשוב לרמת ישי ולבנות בה את חייהם החדשים”.

יונתן הירשפלד הודה לראש המועצה על התמיכה וציין כי הוא בטוח שהמלגות אשר המועצה מחלקת יסייעו להמשך הלימודים האקדמאים.

בין לבין נהנו האורחים מהרצאה של ארז זמל, דוקטורנט לכימיה פיזיקלית בטכניון על חשיבות ההשכלה הגבוהה עם דגש על תארים מתקדמים וכמו כן מאתנחתא מוסיקלית מאת קרן קומר-כהן. אמיר אופק ברך בשם הבוגרים.

לאחר מכן החל הטקס בו חולקו כאמור מלגות ל-37 סטודנטים תושבי רמת ישי.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter