באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הכשרון של הקריה

הכשרון של הקריה

בעידן בו כשרונות צעירים עוברים לקבוצות גדולות, רותם חתואל הוא היהלום הבא של הכדורגל הישראלי למרות שהוא מגיע מקרית שמונה הצנועה. מכבי חיפה ניסתה לשים עליו יד אך בינתיים חתואל נתר בקריה ונותר רק לראות מתי יזרוק אותו תומר קשטן למים העמוקים.

רותם חתואל שהחל את דרכו בעירוני חצור הוא שחקן העתיד של עירוני קרית שמונה. חתואל אשר הוזמן לשחק בנבחרת ישראל לנוער בכדורגל הינו מלך השערים של קריית שמונה.

רותם החל לשחק כבר בגיל 8 בהצטיינות רבה. יהודה חתואל, אביו של רותם הקים קבוצה בחצור הגלילית על מנת שתהיה לבנו אפשרות לשחק ולממש את הפוטנציאל שטמון בו ואכן רותם לא אכזב, כשכבר בעונתו הראשונה כבש 45 שערים, 14 מהם במשחק אחד נגד נצרת עלית.

לאחר כשנה פנתה לאביו קבוצת מכבי חיפה וביקשה להעביר את רותם לשורותיה. במשך שלוש שנים שיחק רותם במכבי חיפה ובכל שנה סיים את העונה כמלך השערים, אך הנסיעות לאימונים פעמיים בשבוע היוו הוצאה כלכלית כבדה מדי עבור המשפחה ואביו החליט להעבירו לעירוני קריית שמונה למרות שבמכבי חיפה לא ויתרו בקלות וניסו לשכנע את חתואל להירשם לאקדמיית הספורט בבת גלים.

רותם חתואל משחק בקרית שמונה כבר ארבע שנים, החל בנערים ג’ ועד לנוער, דרך קבוצת הנוער, כשבדרך הוא עובר בנבחרת הנוער. אלי אוחנה ששימש כמאמן נבחרת הנוער התרשם עמוקות מרותם והזמין אותו לאימוני הנבחרת, מה גרם לחתואל להיות שותף לחוויה לא רגילה, ניצחון נבחרת הנוער של ישראל על נבחרת הנוער של גרמניה.

גם מאמן נבחרת הנוער החדש, אלון חזן זימן את רותם לאימוני נבחרת הנוער המתכוננת למשחק נגד נבחרת קפריסין בעוד שבועיים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter