באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הכנופיה מפרשת ‘הרי גולן’ נשארת במעצר

הכנופיה מפרשת ‘הרי גולן’ נשארת במעצר

פרשת ‘הרי גולן’ במסגרתה עצרה משטרת ישראל עשרות חברי כנופיה מטובא-זנגריה הולכת ומסתעפת, כשברגע זה נמצאים במעצר 23 חברי כנופיה. במשטרה קוראים לעוד קורבנות לבוא ולהתלונן

התפתחויות בפרשיית ‘הרי גולן’ אשר הביאה לחשיפה ומעצר של חברי כנופיה מהכפר טובא-זנגרייה שהטילה במשך שנים את אימתה על כל אזור הצפון וסחטה מבעלי עסקים וחקלאים סכומי כסף גדולים תמורת “שמירה”. על פי משטרת ישראל  עלה מספר הקורבנות הידועים מאז חשיפת הפרשה מ- 87 ל- 117. חלק מהקורבנות שאותרו על ידי שוטרי משטרת ישראל במסגרת החקירה הסמויה הגיעו שוב מיוזמתם אל צוות החקירה והוסיפו פרטים מהותיים אשר חששו להגיד במסגרת העדות הראשונית קודם למעצרם של חברי הכנופיה. עד כה עצרה משטרת ישראל 23 אנשים שמעצרם מוארך מפעם לפעם.

משטרת ישראל שבה ומבקשת את הציבור לדווח על קורבנות נוספים שסבלו מסחיטה או איומים ולא להיכנע לאותם עבריינים. כל היודע דבר על מקרים נוספים או יכול לסייע מתבקש להתקשר למשטרת ישראל למוקדי 100 ולהגיע לכל תחנות המשטרה ברחבי הארץ.

הניסיון המצטבר במגוון עבירות סחיטה ואיומים מלמד כי התשלום אינו מבטיח דבר! לא אחת התשלום מעודד את  אותם עבריינים לדרוש דמי סחיטה גבוהים יותר וכן לבצע את זממם גם כלפי קורבנות נוספים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter