באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הכל אני יכול בחופש הגדול

הכל אני יכול בחופש הגדול

עמק יזרעאל: “הכל אני יכול בחופש הגדול

לאחר חמישה שבועות של פעילות מהנה ומוצלחת, הסתיימו בתי הספר של החופש הגדול בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים ברחבי המועצה

ביום חמישי החולף, הסתיימו להם בתי הספר של החופש הגדול לאחר חמישה שבועות של פעילות גדושה ומהנה, שהם 27 ימי פעילות מסובסדים על ידי משרד החינוך. במסגרת התכנית פעלו 80 גנים ו – 19 מסגרות לילדי כיתות א‘-ד‘, מתוכן 13 בתי ספר ועוד 6 מסגרות ביישובים שקיימו במסגרתם את התכנית. את מערך הקייטנות הפעילה עבור המועצה, עמותת חתנס בעמק.

בבתי הספר היסודיים של המועצה, בה פעלה התכנית נהנו הילדים מפעילות מגוונת, עשירה וחינוכית, עם מיטב מפעילים מרחבי העמק, שנענו לקול הקורא שתיעדף מפעילים מקומיים. המפעילים עברו מבית ספר לבית ספר וזכו לקיץ עמוס בעבודה לאחר תקופה בה נעצרה פרנסתם. הילדים נהנו מפעילויות דרמה, אמנות, מדעים, בעלי חיים, ספורט ותנועה, תקשורת, קריאה, יצירה ועוד.

הצוותים המסורים שהורכבו מצוותי בית הספר ומדריכים בוגרים, העבירו את הקיץ בעבודה חינוכית חשובה במיוחד בעת הזאת. עשרות מדריכים צעירים גויסו והועסקו בבתי הספר והביאו עימם רוח רעננה וצעירה למסגרות וסיפקו פרנסה ותעסוקה ראויה לנוער.

שלומית קוזי חת, מנהלת הקייטנות במועצה: “שמחנו לראות גם השנה היענות גבוהה להשתתפות בבתי הספר של החופש הגדול בכלל וגם של שכבת דשהצטרפה לתכנית. פגשנו ילדים מאושרים, שהגיעו מדי יום למוקדים השונים בבתי הספר ונהנו מהיצע פעילויות מגוון ובעיקר, הצלחנו לשמור על השגרה, החשובה להם כל כך, בתקופה של הרבה חוסר וודאות.”
בגנים, המשיכו הילדים את השגרה המוכרת והברוכה. מנהלות הגיל הרך ביישובים הפעילו את הפעילות ׳בצל הקורונה׳ ובכפוף להנחיות המתעדכנות של משרד הבריאות ומשרד החינוך. מורן ורטהיים, ממ מנהלת הגיל הרך במועצה, אמרה: “אנו מברכים על המשך עבודתן של הגננות והצוותים החינוכיים למען שמירה על הרצף החינוכי והשגרה, במיוחד בתקופה מורכבת שכזו“.

צילום: דוברות מועצת עמק יזרעאל

 דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל (4)

דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל (3)

דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל (2)

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter