באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הכוח הנשי בהפועל יקנעם

הכוח הנשי בהפועל יקנעם

בהפועל יקנעם החליטו כי שליש מחברי ההנהלה תהיינה נשים וזאת בשיתוף פעולה עם הוועדה למעמד האישה.

 

השבוע חל יום האישה הבינלאומי, ובעמותת הפועל פועלים הלכה למעשה לשינויים חברתיים. העמותה מתחדשת ומתחילה פעילות בסימן אחר ממה שנראה ביקנעם בעבר. תחת ניהולו של אריק וקנין כיושב ראש החדש של העמותה וכמדיניות חדשה שמובילים בסיעת ‘יקנעם הצעירה’ בראשות יאיר פריימן לקידום נשים במנהיגות העירונית בשיתוף פעולה עם יו״ר הועדה לקידום מעמד האישה לאה פדידה, נבחרו לראשונה חמש נשים לעמותת הפועל מתוך 15 נציגי ציבור.

הפועל יקנעם
חברי יקנעם הצעירה עם מירי רגב. צילום: יקנעם הצעירה

עמותת הפועל תחת ההנהגה החדשה תהיה עמותה חברתית עירונית עם ראייה חברתית לאזרחים- למען האזרחים. אחת ההחלטות הראשונות של ההנהגה החדשה תחת אריק וקנין היא לדאוג לכך ששליש מנציגי הציבור תהינה נשים.

הפעילות החברתית של העמותה באה לידי ביטוי  לאחרונה באירוע שהתקיים ביוזמת הפועל למען ילדים עם צרכים מיוחדים, בשיתוף פעולה עם ועד הנהגת ההורים אשר ביטאה את העובדה שמעתה והלאה העמותה תשרת את כלל הציבור ותעסוק בנתינה חברתית כאשר הספורט הוא הדבר המחבר של הקהילה.

אנו רואים את הספורט כאמצעי לקידום חברתי אם זה בתחום החינוך למצוינות ואם זה בתחום קידום והעצמת מנהיגות נשים מסרו אריק וקנין ויאיר פריימן למערכת.

יו”ר הנהלת הפועל, אריק וקנין: ״אנחנו שמחים להתחיל עונה חדשה של העמותה. אם עד עכשיו עסקנו בספורט, היום אנחנו מקדמים ספורט עם הפנים לקהילה. נמשיך לקיים אירועים עירוניים עבור כלל היישוב, ונמשיך לקדם את הספורט הנשי כמו גם את מנהיגות הנשים”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter