באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הישגים לשחייני עמק יזרעאל באליפות אירופה לבוגרים

הישגים לשחייני עמק יזרעאל באליפות אירופה לבוגרים

הישגים מצוינים לשחייני עמק יזרעאל באליפות העולם הנערכת בברלין: יובל ספרא מתמרת הגיע למקום השביעי במשחה ל-25 ק”מ וירון שגלוב שיפר את שיאו ב-100 מטר חזה בשניה שלמה. באליפות אירופה לבוגרים בשחייה המתקיימת בימים אלו  בברלין אשר בגרמניה, משתתפים ומיצגים את נבחרת ישראל  4 נציגים מהפועל עמק-יזרעאל. יובל  ספרא  מתמרת רשם הישג  מציון כאשר סיים במקצוע המפרך ל25 ק”מ שחייה  במקום 7, ההישג הוא יוצא מהכלל ומעמיד את יובל כמועמד חזק  מאד להשתתף ולייצג את ישראל באולימפיאדה בברזיל 2016. ספרא שחה את המשחה ב 5:10 שעות מעט אחריו סיים שחר רסמן מעמק יזרעאל  והגיע למקום ה- 11. במשחה ל -10 ק”מ  סיים שחר רסמן במקום ה30 באירופה ויובל ספרא סיים במקום ה33.

אליפות אירופה בשחיה
יובל ספרא ושחר רסמן. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

אנדרי טוט מאמן עמק-יזרעאל ונבחרת ישראל, שיבח את הישגי השחיינים ואמר השבוע: “האליפות היא ברמה הגבוה ביותר באירופה מאז נכנס ענף המים הפתוחים כמשחה תחרותי. ההישגים של יובל ושחר מעידים על  אופי מיוחד של שחיינים השוחים בכל שבוע עשרות ק”מ. המשחה ל- 25 ק”מ שקול מבחינת המאמץ הגופני ל – 2 ריצות מרתון ועל כך צריך להעריך את העוסקים בענף המים הפתוחים”.
ירון שגלוב ממגדל העמק  שחה במשחה  ל- 100 מטרים חזה ושיפר את שיאו האישי בשנייה מלאה, שגלוב השיג את המקום ה- 26 בתחרות, בהתחשב  בגילו הצעיר והעבודה ששחייני חזה מתפתחים יותר לאט מהיתר הסגנונות, צופה מאמנו של שגלוב כי במידה וימשיך את קצב ההתקדמות שלו הוא צפוי להתמודד  על מקום בנבחרת ישראל לאולימפיאדה ב2016.
בנוסף להישגים הללו, בתחילת החודש הבא יצא אנדרי טוט  ביחד עם רותם שומרון מגבעת אלה לייצג את ישראל  באליפות אירופה לנוער  במים פתוחים. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר ברך על ההישגים ואמר השבוע: “אני מברך את השחיינים ואת אנדרי טוט המאמן על ההישגים הנפלאים ובטוח שימשיכו לעשות חייל גם בתחרויות הבאות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter