באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

החופש בא

החופש בא

בשורה של טקסים ציינו תלמידי שכבות ו’ בכל בתי החינוך בעיר את סיום לימודיהם בשנה מאתגרת במיוחד.

רה”ע סימון אלפסי: התברכנו בנוער זהב

בשורה של טקסים מושקעים ומרגשים, ציינו תלמידות ותלמידי שכבת ו’ מכל בתי החינוך שבעיר את סיום לימודיהם בבתי החינוך היסודיים, ואת מעברם לחטיבת הביניים בשנת הלימודים הבאה.

טקס הסיום של מחזור י”ט של בית החינוך “תדהר” פתח את הטקסים ועמד בסימן Corona” Style”. מנהלת בית החינוך, סופי רחום בירכה את בוגריה ואמרה להם שהם בלטו בתחומים רבים גם בשנה מאתגרת זו, והוסיפה שאפיין אותם בין היתר יוזמה, חשיבה מקורית, תמיכה, חברות אמיצה, ושהיא גאה בכל אחד ואחת מהם. בסימן “מחוברים לטוב” התקיים הטקס של מחזור מ”ט בחמ”ד “הדסים”. מנהלת בית החינוך, יפעת כוכבא בירכה את בוגריה ואמרה שהם הוכיחו לאורך הדרך שהם בעלי דעות, חוש צדק ומעורבות. המנהלת שיבחה את הבוגרים על שכולם יחד ולחוד הובילו את בית החינוך מרחוק ומקרוב ועשו זאת בדרכים יצירתיות. המנהלת קראה לבוגריה לשאוף גבוה לעשייה חינוכית. הטקס של מחזור ג’ של בית החינוך למדעים ואמנויות יצחק נבון עמד בסימן “חשיבת עתיד”. מנהלת בית החינוך, שושי בן יוסף בירכה את בוגריה ואמרה להם שבמסע הלמידה שלהם בבית הספר הם עברו תהליכים חברתיים, רגשיים ולימודיים. המנהלת שיבחה את בוגריה ואמרה שגם בתקופת הקורונה התפעלה מהרצינות והאחריות שנטלו על עצמם, מהלמידה שהמשיכה ללא פשרות, ומהרמה הגבוהה של תוצרים שהוכיחו כמה איכותיים הם. המנהלת בירכה עוד ואמרה שבוגריה ממריאים למחוזות חדשים כשתרמילם גדוש בחוויות, זיכרונות, ערכים, כישורים, יצירתיות, כלים ללמידה, כלים לפתרון קונפליקטים חברתיים, לתרומה לחברה ולקהילה, ובעיקר להתנהלותם הערכית במעגלי השייכות השונים בהם הם צועדים. הטקס של מחזור כ”ה בבית החינוך “ארזים” התקיים תחת הכותרת “כל הכבוד”. מנהלת בית החינוך, אורית נעוס בירכה את בוגריה ואמרה להם שהיא מביטה בהם ורואה נערים ונערות זקופים, רעננים ובטוחים בעצמם. המנהלת קראה לבוגריה לחפש תמיד מטרות, לטפס על סולמות ולחפש עד שמוצאים. המנהלת ביקשה מבוגריה לקבל את השונה והחדש ואמרה להם שעם התמדה, חריצות ונחישות יוכלו להתמודד עם כל מכשול. הטקס של מחזור כ’ מבית החינוך “דליות” עמד בסימן “כל הכבוד”. מנהלת בית החינוך עפרה הירש בירכה את בוגריה ושיבחה אותם על למידתם בתקופת הקורונה וציינה שלמדו לשלב בין למידה מקרוב ללמידה מרחוק, רכשו מיומנויות לניהול ולמדו עצמאית, לקחו אחריות והפכו להיות מעורבים בתהליכי ההוראה והלמידה. המנהלת אמרה לבוגריה שהיא גאה בהם על התמדה, נחישות ומאמץ עקבי להתאים את עצמם למתרחש ולעמוד בחובותיהם כתלמידים. נעל את טקסי הסיום הטקס של מחזור נ”ז של בית החינוך “אורנים” שעמד בסימן “נעשה זאת”. מנהלת בית החינוך, ליאורה סגל שסיימה את שנת הניהול הראשונה שלה בירכה את בוגריה ואמרה להם שהם מצוידים בערכי החינוך הדמוקרטי ובכישורים מנהיגותיים ומודעים לעצמם. המנהלת קראה לבוגריה להעיף תמיד מבט לראות אם מישהו זקוק להם. במהלך הטקס נפרד בית החינוך מהמנהלת המיתולוגית, יפה וקנין שפרשה לגמלאות בתחילת השנה לאחר 25 שנות ניהול במהלכן הובילה את בית החינוך בנחישות ובמקצועיות להישגים רבים ומשמעותיים, כשהיא תמיד עם הפנים לאתגר הבא.

בנוסף למנהלות בירכו את התלמידים גם ראש העיר, סימון אלפסי, מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום, המחנכות והמחנכים, יושבי ראש הנהגות ההורים, נציגי ההורים ונציגי כיתות ה. במהלך הטקסים חולקו לבוגרים תעודות הגמר ושי מתנת העירייה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אושר גדול היה לחזור לטקסים ולמסיבות הסיום של שכבת ו’, ולראות לאחר שנה מאתגרת במיוחד בוגרות ובוגרים זקופים, מלאי ביטחון עצמי שמחים ומאושרים. הטקסים היו מאוד מושקעים ונהנינו מהופעות שראויות לכל במה. אני מברך את כל הבוגרות והבוגרים ומאחל להם הצלחה רבה בהמשך לימודיהם, ושגם בבית ספרם החדש יתמידו, יחכימו ויעשו חיל. תודה גדולה למנהלת אגף החינוך ד”ר סימה ניסלבאום ולכל צוות האגף, למנהלות בתי החינוך, לצוותיי ההוראה והמינהלה, להורים ולכל השותפים לקידום התלמידים. תודה מיוחדת למנהל האירועים של העירייה, יואל אבידן שעשה רבות להצלחת האירועים ועבד עם כל הלב והנשמה. חופשה נעימה ובטוחה”.

מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום:

“לאחר שנה מורכבת שניתן לכנות אותה כרכבת הרים, מסיבות הסיום הן השיא הטוב. כמה נפלא לראות צוותים שעשו את הבלתי ייאמן  למען הבוגרים והבוגרות. הם עמדו על הבמה בהתרגשות ותחושת  הישג, כי לא כל יום מסיימים שלב בחיים במערכת החינוך. בהצלחה וחיבוק מלא הערכה לכולם על הבמה ומאחורי הקלעים!”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter