באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הוקמה קרן חירום קהילתית

הוקמה קרן חירום קהילתית

הוקמה קרן חירום קהילתית לתמיכה כלכלית בנפגעי הקורונה. הקרן תנוהל ע”י עמותת שחרות.

רה”ע סימון אלפסי: בני עירך קודמים. קורא לכל מי שיכול לתת למי שזקוקים באמת לכסף שיעשה זאת

יקנעם דואגת לתושבי העיר נפגעי המשבר הכלכלי עקב הקורונה, והשבוע הוקמה קרן חירום קהילתית שתסייע לתושבים שנפגעו במשבר הכלכלי. עם פתיחת הקרן העבירו ראש העיר, סימון אלפסי ורעייתו צ’ק על סך 1500 ₪ עבור הקרן שתנוהל על ידי עמותת שחרות. בכך פתחו למעשה  ראש העיר ורעייתו את רשימת התרומות לקרן.

כזכור, מיד עם החלטת ראש הממשלה ושר האוצר לפני כשבועיים על חלוקת מענקים לאזרחים הודיע ראש העיר שהוא ורעייתו יתרמו כסף למשפחות מוחלשות, נזקקות או לגמ”חים. בנוסף לכך ביקש ראש העיר מבכירי העירייה לתרום את כספי המענק שלהם  למי שבאמת זקוקים להם.

קרן החירום תהווה קופה קהילתית עבור תושבי יקנעם שנפגעו ממשבר הקורונה.  נגיף הקורונה יצר קושי כלכלי לרבים, ועמותת שחרות העוסקת ברווחת קהילת העיר במגוון תחומים נרתמה לסייע והקימה קופה קהילתית עבור תושבי העיר אשר נפגעו כלכלית ממשבר הקורונה.

הנהלת הקרן תכלול את מנהל עמותת שחרות, ארז אלף, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה, תמי ראש ונציג/ת ציבור. ההנהלה תתכנס ככל שתצטרך ותקבע זכאות למענק לנזקקים עקב משבר הקורונה, וכן את גובה המענק בהתאם לנתונים שיהיו בידה, ובהתאם לכספים שיהיו בקרן.

המעוניינים לתרום כספים לקרן מוזמנים להעביר את תרומתם לחשבון הקרן בבנק הבינלאומי הראשון בעיר, סניף 131, מספר חשבון 350842.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“אני  מברך על הקמת הקרן ושמח להעביר אליה את תרומתי. אין דבר שגורם טוב לנפש יותר מהשמחה לתת. את התרומות שלי אני מעדיף לתרום בסתר ובצנעה, אלא שבמקרה הנ”ל חשוב לי מאוד להעביר את המסר של חשיבות התרומה. אני קורא לכל מי שיכול לתת, לתרום למי שבאמת צריכים וזקוקים, ולצערי הרב בשל המשבר הזה יש רבים כאלו”.

צילום: freepik

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter