באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

האקדמית עמק יזרעאל: תרומה צבעונית

האקדמית עמק יזרעאל: תרומה צבעונית

האקדמית עמק יזרעאל קיבלה תרומה מפתיעה של אלפי פקעות צבעונים. עכשיו מחכים לפריחתם באביב

משלחת הולנדית של נוצרים ציונים למען ישראל הגיעה לביקור באקדמית עמק יזרעאל ותרמה אלפי פקעות של צבעוניים ייחודיים מתוצרת הולנד, על מנת להראות את תמיכתם ואהבתם לישראל. במהלך הביקור, חברי המשלחת יחד עם חברי סגל וסטודנטים מהמכללה שתלו את הפקעות המהוות את הפרח הלאומי של הולנד ברחבי המכללה, וכן שוחחו עם סטודנטים, שסיפרו להם על הווי המכללה ועל חייו של סטודנט במדינת ישראל. הצבעוניים נתרמו על ידי יחידים ומשפחות בהולנד במיוחד

תרומה צבעונית
שתילת הפקעות במכללה. עכשיו מחכים לאביב. צילום: ענת בית הלחמי

לישראל. על כל אחת מחבילות הפקעות נרשמה כתובת מייל של התורם והסטודנטים וחברי הסגל שלחו לתורמים מכתב תודה אישי על תרומתם.

הביקור התקיים במסגרת מכון הגליל למחקר ביהדות ונצרות באקדמית עמק יזרעאל- המרכז האקדמי הראשון בארץ לחקר יחסי יהודים ונוצרים. המכון הוא המרכז האקדמי הראשון בארץ לחקר יחסי יהודים ונוצרים. המרכז החדש באקדמית עמק יזרעאל פועל בשלושה תחומים עיקריים: מחקר, הוראה וכינוסים. המכון פונה לקהל רחב הכולל ישראלים, ערבים ויהודים, אנשי דת ואקדמיה, מורים, מחנכים, סטודנטים ותיירים.

פרופ’ אריאלה לבנשטיין, הנשיאה בפועל באקדמית עמק יזרעאל, מברכת על התרומה הנדיבה: “אין ספק שתרומה “צבעונית” זו מסייעת לחיזוק הקשרים עם קהילות בעולם. אנו מודים לחברי המשלחת ההולנדית על הקשר שלהם עימנו ועל תרומתם ומקווים להמשך שיתופי פעולה גם בתחומים נוספים”.

כעת מצפים במכללה בקוצר רוח לראות את פריחתם הצבעונית באביב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter