באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

המכללה האקדמית עמק יזרעאל: אירוע ענק של אגודת הסטודנטים

המכללה האקדמית עמק יזרעאל: אירוע ענק של אגודת הסטודנטים

אייל גולן, הבלקן ביט בוקס, ברי סחרוף ועוד אמנים מהשורה הראשונה הטריפו למעלה מ9,000  חוגגים.   יו”ר אגודת הסטודנטים עמק יזרעאל דני צפניה ” האירוע עבר בהצלחה, הסטודנטים ותושבי האזור נהנו וכולם כבר מחכים לירוק בעמק 2014″.

מידי שנה מפיקה אגודת הסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל, את יום הסטודנט “ירוק בעמק”, מותג אשר החל את דרכו מ-2006 וזוכה לאהדה רבה בקרב הסטודנטים במכללה, תושבי העמק ורבים מתושבי המרכז, אשר מצפינים מידי שנה וחוגגים את יום הסטודנט המוביל בצפון.כמו בשנה שעברה, החליטו חברי אגודת הסטודנטים שאת

9,000 משתתפים
הסטודנטים חוגגים, ירוק בעמק. צילום: אגודת הסטודנטים

קמפיין השיווק והמיתוג של יום הסטודנט יוביל “החמור” רעיון שיווקי אותו הגה רכז התרבות של אגודת הסטודנטים אשתקד, רן כורש. חברי האגדה הנוכחית העבירו הילוך והתהדרו בתחפושות של חמורים ופשטו על מרכזי הקניות, ימי עצמאות והופעות עירוניות .
גם השנה, דאגה האגודה לארח אמנים מהשורה הראשונה, רד- בנד ושבק ס’ נתנו את האות לפתיחת החגיגות, מיד אחריהם עלו להופיע להקת הרוק מרסדס-בנד. שיא הערב היה, איך לא, כאשר עלה להופיע מלך המוזיקה הים תיכונית אייל גולן.   ברי סחרוף, הבלקן ביט-בוקס ודיג’י ריטמו סגרו את הערב ודאגו להשאיר טעם של עוד.
שירלי חוטובלי,  רכזת המילואים  של אגודת הסטודנטים עמק יזרעאל היא המאושרת הגדולה של האירוע, חברה  לחיים אלירן חדד, ניצל את הבמה ומול ההמונים כרע ברך והציעה נישואין. שירלי המאושרת והמופתעת לא פחות, ענתה בחיוב וזכתה למחיאות כפיים סוערות מהקהל.
אמנם יום הסטודנט הבא יתקיים רק ב-2014, אך ההצלחה בשנת 2013 לא תשכח הרבה זמן, מעל 9,000 איש, חגגו במתחם החם של הצפון שלא מאכזב אף פעם. המנצח על התזמורת, דני צפניה אשר זכה בכס יו”ר אגודת הסטודנטים לפני לא יותר מחודשיים. ראה בהצלחת האירוע  חשיבות גדולה מאוד, מרגע כניסתו לתפקיד ולמרות הזמן הקצר, החלו צפניה וחבריו לאגודה בהכנות קדחתניות אשר כללו בין היתר את קמפיין הפרסום והשיווק וההפקה בסיוע ספקים חיצוניים. גם רמי רוזן, יו”ר אגודת הסטודנטים עמק יזרעאל הקודמת התגייס ולמעלה משבוע ימים סייע לחברו דני צפניה וליתר חברי האגודה ותרם רבות מניסיונו האישי.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter