באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חדשות עמק יזרעאל: האזרחים החדשים של ‘עמקים תבור’

חדשות עמק יזרעאל: האזרחים החדשים של ‘עמקים תבור’

תלמידי שכבת יוד של בית הספר התיכון ‘עמקים תבור’ קיבלו השבוע את תעודות הזהות שלהן בטקס שנערך ברמת ישי. אייל בצר: “קבלת תעודת זהות היא יום חשוב ומשמעותי. יש לכך משמעות גדולה ואחריות גדולה, חובות וזכויות.”

רמת ישי
תלמידי ‘עמקים תבור’ עם תעודות הזהות החדשות. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

ביום  חמישי האחרון קבלו  182 תלמידי  שכבת  י’ של תיכון ‘עמקים תבור’ את  תעודות  הזהות  שלהם  בטקס  שנערך באולם  הספורט  ברמת  ישי. בטקס ברכו את התלמידים עפר בן אליעזר, ראש  מועצת  רמת  ישי שהעלה על נס את שתוף  הפעולה המבורך עם ‘עמקים תבור’ ואייל  בצר  ראש  המועצה האזורית עמק  יזרעאל שפרט בפני התלמידים את חשיבותה של  המעורבות האזרחית: “קבלת תעודת זהות היא יום חשוב ומשמעותי בהתבגרות שלכם – עד כה, חגגתם בעיקר מועדים אישיים, ימי הולדת, בר מצווה, בחיק המשפחה הקרובה, הקהילה, והנה כאן אתם עושים צעדים ראשונים ועצמאיים מול המדינה, חובותיה וזכויותיה – כבר לא ספונים בתוך בית האב המשפחתי אלא אזרחים צעירים – יש לכך משמעות גדולה ואחריות גדולה, חובות וזכויות.”

. ד”ר דוד אלמוג יו”ר  ועד  ההורים דיבר אחריו ושם דגש על  חשיבותן  של  החובות המוטלות על התלמידים כאזרחים בוגרים. דודו גורן, מנהל בית הספר, ברך את התלמידים והתייחס בעיקר  לפן  החברתי ערכי, עליו  שם  בית  הספר  דגש  ואליו  נדרשים  תלמידי בית הספר . בהמשך  הציגו  התלמידים  בזמר  ובמופע  פסיפס מחיי  החברה  הישראלית. שיאו של הטקס היה כמובן כאשר  מחנכי  הכתות  חלקו  לתלמידים  הנרגשים  את  תעודות  הזהות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter