באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

דואגים לחיילים

דואגים לחיילים

מתנדבי האגודה למען החייל חילקו כ – 5500 משלוחי מנות לחיילים בעוטף עזה

ביקנעם דואגים לחיילי צה”ל, ולאחר יום העצמאות ה – 69 למדינת ישראל שנחגג לאחרונה, יצאו מתנדבות ומתנדבי האגודה למען החייל בעיר לשורה של מוצבים באזור עוטף עזה וחילקו כ – 5500 משלוחי מנות לחיילים הנרגשים.

מתנדבי האגודה למען החייל שנסעו במיוחד לחלק את המשלוחים, ביקרו במוצבים רבים וביניהם: יפתח, נחל עוז, מטה אוגדת עזה וכיסופים, ועוד. בסיום הביקור אכלו מתנדבי האגודה ארוחת צהריים עם מח”ט עזה, תת אלוף, יקי דולף ועוזריו, והראשון הודה למתנדבים בשם החיילים, ואמר להם שהם מהווים דוגמא אישית לעורף חזק שנותן גב לחיילים בשטח.

המשלוחים לחיילים הוכנו על ידי תלמידי כל בתי הספר ביקנעם, וילדי הגנים. בנוסף למשלוחים נאספו גם תרומות בדמות מוצרים ומאפים מסופר יישובי גדול. חנויות ספורט תרמו משחקים לחיילים.

מבצע הכנת משלוחי המנות, אריזתם ואיסופם נערך בשיתוף עיריית יקנעם, אגף החינוך, בתי הספר וגני הילדים, האגודה למען החייל, ותנועת הצופים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“יקנעם מצדיעה לחיילי צה”ל כל השנה. מחמם את הלב כל פעם מחדש לראות את ההירתמות היישובית למען החיילים היקרים והאהובים שלנו ששומרים עלינו יום יום, שעה שעה. שוחחתי טלפונית עם מפקדי צה”ל בכל מוצב אליו הגיעו המתנדבים, והודיתי להם על פעילותם, והם שיבחו את יקנעם והודו בחום על המשלוחים. תודה גדולה לחיילים, לתלמידי בתי הספר ולילדי הגנים, לשבט שחר של הצופים, לדובי יו”ר האגודה למען החייל, לכל המתנדבות והמתנדבים, ולכל מי שתרם להובלת הפרויקט”.

יו”ר האגודה למען החייל ביקנעם, מר דובי זייטלבך:

“משנה לשנה אני מתמלא סיפוק גדול מההיענות והנתינה האינסופית של ילדי היישוב והוריהם אשר מאפשרת לנו לפנק את החיילים הלוחמים. בכך אנו מפגינים עורף חזק ושקט ללוחמים לעסוק במלאכת הקודש של הגנה על גבולות ישראל. עורף חזק = צה”ל חזק. יקנעם– מהווה דוגמא אישית ל  100% התגייסות לצה”ל ואינסוף נתינה ! יישר כח לכל העוסקים במלאכה.  זו ההזדמנות לומר תודה לראש העיר, מר סימון אלפסי , אשר הרים את הכפפה מהרגע הראשון בו הוחלט על המבצע, העמיד אוטובוס לטובת הסיור. כמו כן תודה מיוחדת למנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום, לרכזות הגנים ובתיה”ס, לנואל נאור יו”ר ארגון הצופים ביקנעם  אשר הביאו לכך שהמבצע קרם עור וגידים ויצא לפועל  בצורה יוצאת דופן ובהיקפים חסרי תקדים במושגי האגודה למען החייל”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter