באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

גליקו: “יש ברמת ישי אנשים שאין להם מה לאכול”

גליקו: “יש ברמת ישי אנשים שאין להם מה לאכול”

חבר המועצה נסים גליקו אשר מונה לתפקיד יו”ר וועדת הרווחה מחלק חבילות מזון לנזקקים מדיי יום שישי. גליקו: ” רוב היישוב אמנם במצב סוציו-אקונומי 8 אבל יש כאלה שהמקרר שלהם ריק”

יו”ר וועדת הרווחה של רמת ישי, נסים גליקו עדכן את מליאת המועצה בפעילותו מול נזקקי היישוב. לדבריו של גליקו קיימות ברמת ישי כמה עשרות משפחות שאין להן מה לאכול. גליקו: “יש גרעין קשה של כעשרים משפחות שממש אין להן אוכל. רוב היישוב אמנם במצב סוציו-אקונומי 8 אבל יש כאלה שהמקרר שלהם ריק”. בנוסף למחסור במזון גילה גליקו מיטות שבורות, תריסים שבורים, מחסור בתנורים ומזרנים שיש צורף להחליף. בכוונתי לפנות לשר הרווחה או לסגן השר ולראות מה אפשר להשיג עבורם”.

וועדת רווחה
נסים גליקו, לא כל היישוב ברמה סוציו-אקונומית שמונה.

בנוסף הצליח גליקו להשיג 20 מנות אוכל אותן הוא מחלק למשפחות נזקקות מדיי יום שישי “אני מחלק את הארגזים וזה לא נמשך חצי שעה או שעה, זה יכול גם להגיע לשמונה שעות ומאוד לא נעים לי שמי שנמצא איתי יראה אותם כי לי כבר קשה להרים את הארגזים לבד”. גליקו ביקש את הטנדר של המועצה על מנת לערוך את חלוקת הארגזים כשמי שינהג בו יהיה עובד מועצה “אפשר להשתמש בטנדר גם על מנת להעביר לנזקקים מקרר אם מישהו צריך או מכונת כביסה”.

גליקו חילק גם הרבה מאוד ביגוד חם לאחר שפרסם בפייסבוק כי הוא זקוק לכך לצורך תרומה לנזקקים אלא שמכיוון שהוא לא ידע מה המידות של כל אחד, העביר גליקו את הבגדים אל חנות יד שניה ששיתפה איתו פעולה והנזקקים הגיעו ולקחו את הבגדים שרצו לאחר שמדדו אותם. גליקו הוסיף כי הצליח לשכנע את מנהל הקניון לתת קדימות לתושבי רמת ישי בתעסוקה בקניון שכן לדבריו “עניי עירך קודמים”. גליקו: “פונים אליי הרבה אנשים שרוצים לעבוד וכבר התקבל לעבודה בחור אחד לתפקיד אבטחה”

ראש המועצה, עפר בן אליעזר: “המועצה לא זנחה את האנשים האלה. יחד עם זאת הפעילות של נסים גליקו היא בהחלט מבורכת וכבר גייסנו מתנדבים שיסייעו לנסים בחלוקת המזון בימי שישי. לא ניתן לתת את הטנדר של המועצה מכיוון שזה לתת למישהו פרטי לעשות שימוש במשהו ציבורי לכאורה לצרכים האישיים שלו”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter