באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בי”ס קישון משקיע בדור העתיד של צוותי החינוך

בי”ס קישון משקיע בדור העתיד של צוותי החינוך

בשנת הלימודים שעברה פיתחה מנהלת ביהסקישוןברמת דוד, עירית גולן רביב, מודל קליטה מיטבית למתמחים ולמורים חדשים במערכת, מתוך אמונה והבנה כי טיפוח והעצמה של מורה בתחילת מסעו החינוכי יניבו פירות ותפוקה חוזרת ומיטבית לכלל הארגון והתלמידים בפרט.

צוות מוביל שהוקם בבית הספר בנה תשתית הוליסטית במטרה לגייס ולטפח את הצוות החדש ולאפשר מעטפת תומכת ומשמעותית. הצוות אשר פועל בהובלתה של מנהלת ביהס מורכב ממורים מאמנים, פסיכולוגית, מערך טיפולי, יועצת ורכזי תחום פדגוגים, ועבודתו מתבצעת בתמיכתן של מפקחת ביהס עדנה יחיאלי, מנהלת מחלקת החינוך במועצה רחל שחורי, מנהלת בתיהס היסודיים ענבל סמו ושאר השותפים מהרשות.

אחד מהעקרונות שהובילו את חשיבות הקליטה המיטבית הינו עיקרון המודלינג , אודותיו מספרת מנהלת ביהס עירית גולן רביב: “אפשרנו למורים החדשים מרחב ללמידה מטעויות כהזדמנות להתפתחות, התקיימו שיעורי תצפית הדדיים, ניתן משוב קבוע על הוראה וסטנדרטים של תחומי דעת, התקיימו מפגשי שיח עם פסיכולוגית ביהס דאז, הילה דידנר, שאפשרו ביטוי לאתגרים, קשיים והצלחות והגיעה יור הסתדרות המורים ענת עובדיה לספר ולשתף בזכויות המורים

במהלך כל השנה הקודמת ועד היום, זוכה הצוות הנקלט לליווי תומך של ההון האנושי המצוי בביסקישון‘. “אנו מאמינים כי איכות ההוראה ואיכות המורה הם המנבאים החזקים ביותר להצלחתם של התלמידים“, ציינה גולן רביב.

רחל שחורי מנהלת אגף החינוך במועצה: “אני מעריכה מאוד את העבודה המצוינת שנעשית בביהס  קישון בכלל והדגש על קליטה מיטבית בפרט. הצמחת צוות ההוראה בקליטה נכונה ומושקעת ובפיתוח מקצועי פותחים אופק להמשך לביהס, להנהלה ולצוות המצוין שלו“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter