באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בעקבות ישראל ביתינו: עוזב את רמת ישי ליישוב בית לחם הגלילית

בעקבות ישראל ביתינו: עוזב את רמת ישי ליישוב בית לחם הגלילית

אחרי שהופיע לכנס בבחירות המקדימות של הליכוד הגיע בן אליעזר גם לכנס של ‘ישראל ביתנו’. בליכוד תוקפים את ראש המועצה וזה מצידו טוען שהוא לא חלק מ’ישראל ביתנו’.

כנס ישראל ביתנו ביישוב בית לחם הגליליתראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, השתתף בכנס שערכה תנועת ‘ישראל ביתנו’ בישוב בית לחם הגלילית. בן אליעזר ישב על הבמה יחד עם השר לבטחון הפנים , יצחק אהרונוביץ’ המכהן כשר מטעם המפלגה אשר רצה ברשימה משותפת עם תנועת ‘הליכוד’ בבחירות הנוכחיות.

כזכור, בן אליעזר, הידוע כאיש מפלגת העבודה הגיע לפני מספר שבועות גם לכנס שנערך במסגרת הבחירות המקדימות של תנועת הליכוד בו נכחו השר לשעבר צחי הנגבי, חברי הכנסת אופיר אקוניס ואללי אדמסו אשר הגיע מלווה בעוזרו הפרלמנטרי, חבר המועצה גיא זקס וסגנית השר במשרד ראש הממשלה,גילה גמליאל אשר הביעה את תמיכתה בבחירתו של ראש המועצה הממונה של טורעאן, יעקב זוהר, לראשות המועצה ברמת ישי. בניגוד לכנס בבית לחם הגלילית, ברמת ישי לא הוזמן בן אליעזר לבמה.

חבר מועצת רמת ישי, גיא זקס, עקץ את בן אליעזר במהלך ישיבת המועצה שנערכה בשבוע שעבר בנושא זה ואמר לו “אולי אנחנו צריכים ללמוד רוסית” בתגובה ענה בן אליעזר ” אם אתה רוצה ללמוד רוסית, תלמד רוסית”. זקס לא הרפה ובהמשך הישיבה ביקש ממנו לענות לו ברוסית ” תגיד את זה ברוסית, אתה ב’ישראל ביתנו’,לא?” להערה זו ענה בן אליעזר “כמו שאני בליכוד ובמפלגת העבודה”

גורמים בליכוד אמרו השבוע לכתב YCOM “עופר בן אליעזר בלחץ והוא עושה כל טעות אפשרית. ל’ישראל ביתנו’ לא היו אפילו 20 קולות ברמת ישי בבחירות האחרונות”

ראש מועצת רמת ישי,עופר בן אליעזר, בחר שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter