באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בי”ח כרמל ועיריית ק.אתא מהדקים את שיתוף הפעולה

בי”ח כרמל ועיריית ק.אתא מהדקים את שיתוף הפעולה

מנהל המרכז הרפואי כרמל דר אבי גולדברג הגיע לביקור עבודה ועדכונים בלשכת ראש העיר קרית אתא מר יעקב הפרץ.

השניים דנו בנושאי בריאות תושבי הקריות והצפון בדגש על שיפור ודאגה לתושבי העיר קרית אתא.

ראש העיר שאירח את מנהל ביהח בלשכתו סיפר לדר גולדברג על הגדילה המתמדת של תושבי העיר ועל  אפשרויות הפיתוח הגדולות העומדות בפני העיר.
קרית אתא הינה הקריה הגדולה ביותר מבין הקריות עם כ 70,000 תושבים כעת ועם תוכניות גדילה ל כ 220,000 תושבים עד לשנת   2050.

בין השאר דיברו השנים על תוכניות ההקמה הקרובות של ביהח הגדול בקרית אתא . מדובר בקריה רפואית ייחודית ומרכזית בישראל אותה מוביל ודוחף ראש העיר מר פרץ מזה שנים רבות. הקריה הרפואית החדשה  מיועדת לכלול תחת קורת גג אחת ביח ציבורי, מרכז רפואי גריאטרי ומרכז רפואי שיקומי שיכילו יחד כ 2200 מיטות אשפוז כשבצמוד אליהם תבנה קריית מדע ופיתוח עם שלוחה אקדמית בה ילמדו מאות סטודנטים לרפואה ומדע.

ראש העיר מר פרץ  אמר כיביהח כרמל הינו ביח חשוב מוביל ומרכזי במטרופולין חיפה ובקריות ומאות ואלפים מתושבי קריית אתא ושאר תושבי הקריות מגיעים אליו לקבלת טיפול רפואי איכותי ומצוין.
אני מודה למנהל ביהח דר גולדברג על הביקור בקריה ונמשיך לדאוג ולקדם יחד את הבריאות הצפונית בדגש על דאגה לתושבי קריית אתא“.

מנהל כרמל דר אבי גולדברג הודה לראש העיר הביקור המוצלח ואמר .

אני מודה לראש העיר מר יעקב פרץ על הביקור, בביקור שוחחנו ארוכות על מגוון האפשרויות לשיתופי פעולה בין העיריה לבין ביח כרמל והכללית בהקמת בית חולים החדש בקרית אתא.
היה מרשים ביותר להכיר את חזונו רב השנים של ראש העיר להקמת פרויקט אסטרטגי המבוסס על מרכז רפואי מוביל שיתרום תרומה אדירה לבריאות האוכלוסייה ולפיתוח האזורי. אני בטוח שנמשיך לשתף פעולה בינינו ושהכללית עם כל עוצמתה וניסיונה תהיה זו שתקים את המרכז הרפואי החדש ותתבסס על ביהח כרמל כבסיס למרכז הרפואי החדש “.

בתמונה:
ראש העיר יעקב פרץ מנהל כרמל דר אבי גולדברג ודובר ביהח כרמל אלי דדון
קרדיטצילום דוברות עיריית ק.אתא

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter