באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בחרו ביקנעם

בחרו ביקנעם

משלחת של 100 ראשי הערים מהעולם תגיע לכנס ראשי ערים בינ”ל ביקנעם ביוזמת משרד החוץ ומרכז השלטון המקומי

משלחת  הכוללת כ- 100 ראשי ערים מהעולם כולו, וגורמים בכירים נוספים תגיע בשבוע הבא ליקנעם לכנס ראשי ערים בינלאומי שמוביל משרד החוץ בשיתוף עם מרכז השלטון המקומי.

יקנעם נבחרה ע”י מרכז השלטון המקומי לארח את כנס ראשי הערים לאור התפתחותו של היישוב והיותו מרכז הייטק אזורי מוביל הפועל בין היתר בשיתוף פעולה עם רשויות מקומיות ערביות ואזוריות נוספות. במהלך הכנס ייחשפו האורחים לפארקי התעשייה שביישוב ולחברות שבהם, ויקבלו סקירה מראש העיר סימון אלפסי על התפתחות פארקי התעשייה ביישוב.

הכנס  שייערך לראשונה ביקנעם יחל בקבלת פנים בלובי תיאטרון יקנעם. לאחר מכן יתקיים סיור בפארק “מבוא כרמל” המשותף ליקנעם, מגידו, דליית אל כרמל ועוספייה. משם תמשיך המשלחת לביקור בחברת “ביוסנס וובסטר”  שבפארק התעשייה. חברת “ביוסנס וובסטר”  היא חברת בת של חברת “ג’ונסון אנד ג’ונסון” והיא נחשבת למובילה עולמית בפיתוח מערכות למיפוי תלת ממדי מדויק של הלב. בסיום הביקור יתקיים כנס מורחב  בהשתתפות ראשי ערים מישראל. מדובר בפורום המשלב מנהיגות מקומית ישראלית וככזה משמש במה לשיתוף מידע, החלפת רעיונות, ייזום פרויקטים משותפים ועוד.

בנוסף לביקור ביקנעם יפגשו חברי המשלחת בהמשך ביקורם גם עם ראש הממשלה, ועם שרים בכירים בממשלת ישראל.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“יקנעם היא עיר אטרקטיבית עם פארקי תעשיית היי טק וביו טכנולוגיה אטרקטיביים, וככאלו משלחות רבות מהארץ ומהעולם רוצות לבוא וללמוד מאיתנו. אנו גאים לארח משלחת כל כך מכובדת של כמאה ראשי ערים מהעולם כולו ולהציג בפניהם את הנעשה כאן ואת פארק “מבוא כרמל” המשותף לנו ולשכנינו. שמה של יקנעם הולך לפניה במקומות רבים, ומפארקי התעשייה שלנו יוצאים פיתוחים לעולם כולו. אני מודה למשרד החוץ, למחלקה לקשרי חוץ במרכז השלטון המקומי, וליו”ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס על שבחרו בנו לארח את הכנס, ואני משוכנע שבמסגרתו ייווצרו שיתופי פעולה רבים”.

יו”ר מרכז השלטון המקומי, וראש עיריית מודיעין מכבים רעות, מר חיים ביבס:

” השלטון המקומי שם לו למטרה להעמיק ולחזק את הקשרים בזירה הבינלאומית. שיתוף הפעולה לא רק מעמיק את הקשרים בין המנהיגים בשלטון המקומי ברחבי העולם כי אם גם מלמד, מייעל ומעשיר את דרכי הפעולה והעשייה הציבורית שלנו בכל עיר ועיר”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter