באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בדרך למעלה: הפועל יקנעם תשחק בשנה הבאה בליגה ב’

בדרך למעלה: הפועל יקנעם תשחק בשנה הבאה בליגה ב’

החניכים של אלי מזרחי חגגו את העלייה אחרי נצחון 1:9 על ספרטק חיפה ורק התפתחות דרמטית במיוחד תמנע מיקנעם לשחק בליגה ב’.

הפועל יקנעם תשחק בעונה הבאה בליגה ב’ אלא אם יקרה משהו דרמטי במיוחד. הקבוצה הגיעה ביום שישי למשחק מול ספרטק חיפה כשהיא יודעת שנצחון יבטיח כמעט בוודאות את העלייה לליגה ב’. השחקנים של מזרחי התפוצצו מהרגע הראשון וכבר בדקה השלישית היה זה אמיל קסטיאל שפרץ את הסכר והוביל את יקנעם לנצחון. אחרי השער של

ליגה ב
הפועל יקנעם. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

קסטיאל היה זה אורן פלאש שהוסיף רביעייה, מוטי בן חמו כבש שלושער משלו וקובי פרץ הוסיף שער מהנקודה הלבנה כשהמשחק מסתיים בתוצאה 1:9 אל מול כמאה וחמישים תושבים מיקנעם שהגיעו לתמוך בקבוצה.

כעת ליקנעם נותר עוד משחק אחד עד לסוף העונה אך הוא נגד בני זמר שלא הופיעה כבר חודש למשחקים ולא צפויה להופיע גם למשחק מול יקנעם מה שיגרור נצחון טכני ועלייה לליגה ב’. גם אם בני זמר תופיע למשחק היא נחשבת לקבוצה החלשה בליגה ויקנעם לא צפויה להתקשות מולה בדרך לעלייה הרשמית. ביקנעם חגגו כבר אחרי הנצחון מול ספרטק כאשר על המגרש נפתחו שמפניות ולאחר מכן חגגו השחקנים כשעה ארוכה בחדרי ההלבשה ביחד עם עוגה חגיגית שהוכנה לאירוע כשגם ראש העיר הגיע לחגיגות ובירך את השחקנים. כעת ביקנעם יצטרכו להכין קבוצה לעונה הבאה כאשר התכנון כעת הוא לבנות קבוצה שתתמודד בצמרת כשיו”ר המועדון ירון חן אמר בסיום המשחק לתוכנית היציע הצפוני ברדיו קול רגע “אנחנו מתכוונים להעמיד קבוצה שתתמודד בצמרת של ליגה ב’ ולנסות לעלות עוד ליגה”.

מאמן הקבוצה אלי מזרחי “עברה עלינו עונה לא קלה אבל היינו טובים לאורך כל הדרך והעלייה הזאת היא בזכות. בתחילת השנה הצבנו מטרה אני שמח שעמדנו בה. נכון שיש סיכוי שיישאר לנו עוד משחק אבל גם אם הוא יהיה נגיע לשם ונעשה את העבודה. יש פה שחקנים מצויינים שהעלייה הזאת היא בזכותם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter