באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בבית ספר “קרית עמל” מגשימים משאלה ראשונה במסגרת פרויקט “משאלת לב”

בבית ספר “קרית עמל” מגשימים משאלה ראשונה במסגרת פרויקט “משאלת לב”

בשבוע שעבר, ליאת יניב מורה ומחנכת בבית ספרקרית עמלוטליה פלב  פעילה בעמותתמשאלת לבואמא בבית ספר, יצאו לדרך להגשים משאלה ראשונה במסגרת פרויקטמשאלת לב“.

פגשנו את אריאל בן השש, ילד מתוק וביישן שנרגש וחיכה לבואנו שנגשים לו את המשאלה לנסוע לאילת יחד עם משפחתו“, סיפרו השתיים.  התרגשנו יחד עמו כשראינו את האושר בעיניו כשפתח את שלל המתנות שקיבל בנוסף לחופשה המיוחלת. אנו  מאחלים לאריאל בשם בית ספרקרית עמלוקהילת טבעון שיהיה בריא, יתחזק, יגדל ושלא יפסיק לחלום“.

פרויקטמשאלת לבהזמין את תושבי קרית טבעון להפנינג ייחודי שכל כולו הוקדש לאיסוף תרומות שיעזרו להגשים את חלומם של שלושה ילדים החולים במחלות מסכנות חיים. במסגרת האירוע נאספו למעלה מ– 18,000 שח הודות לאנשים רבים וטובים שפתחו את ליבם ואת כיסם בנדיבות רבה ואנשים רבים שהתגייסו להוצאת הפרויקט לפועל. בשל הסכום הגבוה, שעלה על המצופה, הוחלט להגשים משאלה נוספתבמקום שלוש משאלות יוגשמו ארבע!

מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר:תודה לקהילת טבעון שפתחה את הלב ואת הכיס על מנת להגשים חלום של ארבעה ילדים.  גאווה גדולה למשפחתקרית עמל“- הנהלה, צוות, ילדים, הורים ומתנדבים על ההתגייסות הטוטאלית לאיסוף התרומות ולפתיחת הלבבות. תודה ליוזמי הפרויקט: טליה פלב, נציגתמשאלת לבוחברה בהנהגת ההורים, להנהגת הוריקרית עמלולצוות בית הספר בהובלתה של לילי לביא וליאת יניב. יישר כוח!”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter