באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אתר חגית: הרשויות המקומיות משתפות פעולה

אתר חגית: הרשויות המקומיות משתפות פעולה

שבעה  ראשי רשויות הצהירו על מאבק נחוש  למניעת הקמת מתקני הגז ביבשה. חולבסקי: “איחוד הכוחות ועצמת שיתוף הפעולה  תבוא לידי ביטוי  בהמשך המאבק הקריטי”.

ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי בשיתוף עם ראש העיר יקנעם עלית סימון אלפסי, זימנו לפגישה את ראשי הרשויות הנאבקים במתקני הגז היבשתיים. בין השאר הגיעו לפגישה שנערכה ביום רביעי במועצה האזורית מגידו ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, כרמל סלע, ראש מועצת זכרון יעקב, אלי אבוטבול, ראש מועצת דאלית אל-כרמל, רפיק חלבי ווג’יה כיוף, ראש מועצת עוספיא כשבפגישה השתתפו גם ראשי מטות המאבק האזוריים.

אתר חגית
ראשי הרשויות במפגש במגידו. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו.

ראשי הרשויות סיכמו בפגישתם כי מעתה ינהלו מאבק משותף ומתואם , במטרה למנוע בכל מחיר טיפול בגז ביבשה .ליבשה יוזרם גז נקי ויבש בלבד. כל המשתתפים תומכים בשימוש בגז טבעי , נקי ,בטוח ומהיר לטובת כלכלת ישראל .

ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי: ” הפגישה שהתקיימה במועצה אזורית מגידו היא הישג חשוב במאבק . איחוד הכוחות ועצמת שיתוף הפעולה  תבוא לידי ביטוי  בהמשך המאבק הקריטי.  שיתוף  שבע רשויות ומטות מאבק של התושבים ממחיש את עוצמת ההתנגדות להקמת מתקן יבשתי לטיפול בגז. ”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי: “אנו ראשי היישובים נחושים בדעתנו לפעול ולמנוע את הקמת חוות הגז בחגית. החלטת הוועדה המחוזית מלפני מספר ימים מוכיחה מעל כל ספק שבתהליך כולו נפלו פגמים רבים  והאזור הזה פשוט לא מתאים להקמת החווה בתחומו. כדאי שהמדינה תפנים את העובדה שמיקומה של חוות הגז צריך להיות בים ולא ביבשה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter