באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אליפות לקבוצת קט-סל ב’

אליפות לקבוצת קט-סל ב’

הישג נוסף לענף הכדורסל ברמת ישי: קבוצת קט-סל ב’ של רמת ישי זכתה באליפות 

הקבוצה הפועלת במסגרת אגודת מרנין טבעון, סיימה את העונה כאלופת מחוז עמקים עם מאזן של 13 ניצחונות לעומת 3 הפסדים. זו השנה השניה שקבוצת קט-סל ב’ של רמת ישי זוכה באליפות. הישג גם לקבוצת קט-סל א שסיימה שניה. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ברך את המאמן שי אזולאי ואת השחקנים והזמין אותם לקבלת פנים בלשכתו. עו”ד גלית לוי, נציגת רמת ישי בהנהלת מרנין טבעון, ליוותה את הקבוצה במשחק האליפות
“יש אליפות”, “יש אליפות”, הקריאה הזו כבר הפכה לחלק מהשגרה של קבוצות הכדורסל ברמת ישי לאחר שקבוצת קט-סל ב’ (כיתות ה’) של רמת ישי הבטיחה את זכייתה באליפות מחוז העמקים כשגברה במשחק חוץ קשה 53:67 על הפועל מגידו במשחק שהתקיים ביום שישי האחרון. כזכור גם בעונה שעברה זכתה קבוצת קט-סל ב’ של רמת ישי באליפות (כיום משחקת בליגת קט-סל א’)עם שריקת הסיום ניתן האות לחגיגות הגדולות של הילדים שהפגינו אופי ולא נשברו על אף הלחץ הגדול בו היו נתונים, שכן הפסד היה מביא לאובדן האליפות.  ראויים לציון עשרות ההורים ובני המשפחה שעודדו את הילדים בצורה ספורטיבית לאורך כל המשחק.

שחקני קבוצת קט-סל ב’ של רמת ישי, תלמידי כיתות ה’ בבית הספר היסודי ארזים, גדלו בבית הספר לכדורסל ברמת ישי וזו השנה הראשונה שלהם בליגה, מה שמעצים עוד יותר את ההישג-אליפות ועם מאזן ניצחונות מרשים של 13 לעומת 3 הפסדים בלבד. את הקבוצה הוביל להישג שי אזולאי שמאמן גם את קבוצת נערים א’.

כאמור קבוצות הכדורסל של רמת ישי הפועלות במסגרת אגודת מרנין טבעון מציינות עונת משחקים מוצלחת. מלבד קבוצת קט-סל ב’ שזכתה באליפות, קבוצת קט-סל א’ היתה כפסע מזכייה באליפות (היתה רחוקה מרחק הפרש סלים מזכייה באליפות) וגם קבוצות נערים א’ (כיתות י’) רשמה עונה מוצלחת, במסגרתה הורחב משמעותית סגל הקבוצה.

יצויין כי ברמת ישי פועלות 3 קבוצות כדורסל במסגרת הליגה ועוד בית ספר לכדורסל מגילאי 5-10 אותו מוביל מקצועית שי אזולאי ופועל במסגרת המתנ”ס, משם הם ממשיכים לקבוצות הליגה תחת אגודת הפועל מרנין טבעון.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, ברך את הקבוצה לרגל הזכייה ובן אליעזר הזמין את הילדים לקבלת פנים בלשכתו בשבוע הבא עם מגן האליפות.

המנהל המקצועי של מרנין טבעון שי זרצקי והמנכ”ל עמית אבני ברכו את שי אזולאי והשחקנים על ההישג.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר עוד ציין כי: “המועצה תמשיך לתמוך בענף הכדורסל כאחד מהענפים התחרותיים המובילים ביישוב”.

יצוין כי עו”ד גלית לוי, נציגת רמת ישי בהנהלת מרנין טבעון, ליוותה את הקבוצה במשחק האליפות, לוי, עומדת בקשר קבוע עם הקבוצות מרמת ישי ופועלת רבות לקידום ענף הכדורסל בישוב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter