באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אלופת ליגת הקיץ לנוער של עמק יזרעאל

אלופת ליגת הקיץ לנוער של עמק יזרעאל

עמק יזרעאל: אחוזת ברק היא אלופת ליגת הקיץ לנוער של עמק יזרעאל, עש עמי גורדון, שהתקיימה זו השנה השמינית!

אחוזת ברק הם שהניפו את הגביע בליגת הקיץ לנוער עמק יזרעאל בכדורסל עש עמי גורדון זל, בין שחקני הקבוצה הזוכה, נכדו של גורדון

זוהשנההשמיניתבהמתקיימתהליגה, והשנה הייתה מאתגרת במיוחד עקב נגיף הקורונה שהיווה איום על קיום הליגה.

אך למרות האתגר הליגה יצאה לדרך בתחילת חודש יולי, עם תשע קבוצות בעקבות הגביע .

אחרי חודש מרתק של משחקים בצל הקורונה, הגיעו הקבוצות הנפלאות של אחוזת ברק ושמשית/הסוללים  למעמד הגמר. לאחוזת ברק, היה זה גמר ראשון מתוך שמונה גמרים שהיו עד כה, הישג מרשים ומכובד.
לחבורה הצעירה משמשית, היה זה גמר שביעי בו היישוב לוקח חלק, מתוך שמונה גמרים של הליגה. עובדה זו בהחלט מעיד על כוחה של שמשית כיישוב ספורטיבי ופעיל

משחק הגמר התקיים במוצש החולף באולם ויצו נהלל, לראשונה, ללא צופים בשל הנחיות משרד הבריאות ובמעמד דבורה גורדון אלמנתו של עמי זל.

לאחר משחק מרתק וצמוד, בו התוצאה עברה מצד לצד,  הייתה זו החבורה בוורוד מהיישוב אחוזת ברק שדאגו שהגביע ייסע לצד המזרחי של העמק ובפעם הראשונה לאחוזת ברק שגברה 88-81 על יריבתה. בין שחקני הקבוצה הזוכה היה גם הראל ארד, נכדו של עמי גורדון זל ובכך הייתה סגירת מעגל מרגשת במיוחד.

בסיום המשחק התקיים טקס קצר ובו הענקת הגביעים  על ידי דבורה וזהר גורדון, בתו של עמי.

הוענקו הגביעים הבאים :

את גביע השחקן המצטיין קטף תום סיגטי ואת גביע השחקן ההוגן קיבל עידו יבנה.

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, נעדר מהמשחק בשל הנחיות משרד הבריאות המונעות התקהלות, אך מסר לשחקנים את הדברים הבאים: “רוח העמק ניצחה היום, קברניטי הכדורסל של העמק לא ויתרו על המפעל החשוב הזה וקיימו את הליגה בצורה נפלאה ומרשימה, במהלך תקופה כה מאתגרת. אני מברך את אחוזת ברק על ההישג הספורטיבי הנפלא ואת כל מי שלקח חלק במעמד מרגש זה.”

עודד יחיאלי, מארגן הליגה ומנהלו הטכני של ענף הכדורסל במועצה, סיכם: “קודם כל עשינו היסטוריה, היינו ליגת הקיץ היחידה שהתקיימה במדינת ישראל בתקופה הנוכחית, כל זה לא היה יכול לקרות אילולא התמיכה של המועצה האזורית עמק יזרעאל, ההתמסרות של כלל השחקנים והשותפים הנפלאים לקיום הליגה. עברנו חודש ארוך עם משחקים ללא הפסקה וזה גם המקום להגיד תודה ענקית לכל מי שהיה חלק מהמפעל הזה, שמצליח לרגש בכל שנה מחדש.”

צילוםקטי ויינר

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter