באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אלופים ביקנעם

אלופים ביקנעם

אלופת המדינה בכדורסל, מכבי תל אביב, התארחה השבוע בבית הספר ‘אורט אלון ביקנעם. יו”ר מרכזי ספורט יקנעם, ירון חן ” לנו כמועדון יש רק מה ללמוד מקבוצה כמו מכבי תל אביב”

מרכזי הספורט, עיריית יקנעם ובית הספר התיכון בעיר אורט יגאל אלון אירחו ביום שני  את אלופת ישראל בכדורסל מכבי תל אביב באירוע חגיגי זאת לאחר שראש העיר סימון אלפסי הצליח לפעול מול מפעל הפיס ולהביא ליקנעם את הקבוצה. במכבי בתל אביב התנתקו  לכמה שעות מהצרות בליגה והגיעה לאולם הכדורסל ביקנעם כחלק

ביקור של אלופים
מכבי תל אביב והפועל יקנעם בתמונה משותפת. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

מיוזמה של מנהלת הליגה ומפעל הפיס ובדחיפה של ראש העיר סימון אלפסי במסגרתה מגיעות קבוצות מליגת העל ומתארחות בבתי ספר בארץ.

תל אביב הגיעה בסגל מלא הכולל את כל הכוכבים ליקנעם שם חיכו לה כ- 500 בני נוער מבית הספר  אורט יגאל אלון ביציעים שהריעו בתשואות לאלופת המדינה.לאחר קבלת הפנים החגיגית  הגיע זמן הנאומים של יו”ר מפעל הפיס עוזי דיין, מחזיק תיק הספורט ביקנעם ירון חן, מנכ”ל מינהלת הליגה אדי מרקוס ומאמן מכבי תל אביב דיוויד בלאט שאמר לילדים “נכון שהגיעה לכאן קבוצה שהיא מהטובות באירופה, אבל ליאור אליהו או דיוויד לוגן לא שונים ממכם, אם תחליטו ללכת בדרך המצויינות אתם תצליחו”.

לאחר מכן נערך משחק ראווה בין קבוצת בית הספר של אורט יגאל אלון ביקנעם לבין מכבי תל אביב מחוזקת בדיין וחן ששיחקו עם האלופה. המשחק החגיגי הסתיים בנצחון 28:24 למכבי תל אביב כשלאחריו התקיימה תחרות שלשות שכללה ארבעה צמדים המורכבים משחקנים מקבוצת בית ספר ושחקני מכבי תל אביב. בסיום האירוע אמר  מנכ”ל המינהלת אדי מרקוס: “זו יוזמה מבורכת, אתה רואה את בני הנוער הנרגשים שמחים לראות את הכוכבים וזה מחמם את הלב. הפרוייקט שמקרב את ליגת העל לקהילה הוא פרוייקט מבורך ונמשיך לקיים אותו בכל הארץ”.

מורן רוט שחקנה של מכבי תל אביב התייחס לאירוע ולספורט ביקנעם “התעוררנו היום מוקדם כדי להגיע לכאן ואנחנו שמחים לתרום לקהילה. הבנתי שיקנעם היא עיר שאוהבת ספורט וזה כבוד בשבילנו לראות את הילדים כל כך שמחים לראות אותנו. זה לא קורה לנו הרבה זמן שאנחנו מתנתקים מהכל ועושים כיף לכמה שעות. אני מאמין שהוספנו לנו כאן היום עוד כמה מאות אוהדים אבל אנחנו צריכים עוד הרבה”

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי: “האווירה באולם הייתה מחשמלת ומאות התלמידים נהנו מבוקר של ספורט ומצוינות חוויתי במיוחד. יש לי הערכה רבה לכל תלמידי היישוב ואני מאמין שכל תלמידה וכל תלמיד יכולים לשאוף, לחלום ולהגיע הכי רחוק שאפשר והיה לי מאוד חשוב שהם ישמעו זאת מהטובים ביותר.”

יו”ר הפועל יקנעם ירון חן: ” לנו כמועדון יש רק מה ללמוד מקבוצה כמו מכבי תל אביב ונעשה הכל כדי להתחקות אחר המקצוענות והרצינות בו לפיהן מנוהל המועדון. ”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter