באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אימון כושר ותזונה מושלמים

אימון כושר ותזונה מושלמים

כללית מציעה פתרון מעולה לשמירה על הבריאות גם במגבלות הקורונה: לקוחות כללית מושלם ופלטינום נהנים מחבילה של עד 10 מפגשים עם מאמן/נת כושר ועד 3 מפגשים עם יועץ/ת תזונה שמגיעים עד לבית המטופל בשעות הנוחות לו

ד”ר לילך צולר, המנהלת הרפואית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: אנו עדים בקהילה להשפעה קשה של תקופת הקורונה והמגבלות שנגזרות ממנה על מצבם הבריאותי  של המטופלים שלנו.  הסגר, מגבלות התנועה והמגבלות החברתיות, כפו על כולנו שינוי אורחות חיים לא רצוי והפחתה משמעותית בפעילות הגופנית.

הצוותים במרפאות נתקלים ביותר מקרים של סוכרת לא מאוזנת, לחץ דם גבוה, עליה במדדי שומנים בדם, עליה במשקל של מטופלים וכן עליה בתלונות על בעיות רגשיות וכאבים אורטופדיים. השירות החדש בא לסייע למטופלים לחזור לשגרה בריאה המשלבת תזונה נכונה ופעילות גופנית ומותאם לאפשר זאת תחת מגבלות התקופה במפגש אישי עם מדריך כושר או תזונאית ותפירת תוכנית מותאמת אישית למטופל ולסביבתו.

 השירות ניתן בפריסה ארצית על ידי נותן שירות בהסכם אשר נבחר בקפידה במכרז. הוא מיועד לבני 18 ואילך ונערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה, בהשתתפות עצמית של 50 ₪ למפגש.

אפשר להזמין חבילה מלאה של כל מפגשים או חבילה חלקית, בהתאם להעדפות אישיות.

לדברי ד”ר יגאל הקסלמן, המנהל הרפואי של כללית מושלם: “אימוץ אורח חיים בריא המבוסס על פעילות גופנית והקפדה על תזונה מתאימה הוכחו מחקרית כמסייעים במניעת מחלות ולהטבה במצב תחלואה קיימת לכן אנו, בכללית ובכללית מושלם, יזמנו מהלך שנועד להנגיש שירות חשוב זה.

הכיסוי החדש יעניק ללקוחותינו כלים לאימוץ ולניהול אורח חיים בריא לטווח ארוך.

צילום: דוברות הכללית

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter