באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

“אורט אלון” בתחרות האורטיאדה הארצית

3 תלמידי “אורט אלון” השתתפו באורטיאדה הארצית: אוהד רוזנצוייג , ירדן וולף ודניאלה גריצובסקי. אה, וגם הצליחו לא רע.

 שלב הגמר של ה”אורטיאדה” ה-17 התקיים במכללת הרמלין בנתניה בראשית החודש.

בחלק הראשון הגיעה למקום השני דניאלה גריצובסקי מכיתה י’.  בניקוד הבית ספרי הכולל הגיעו תלמידי “אורט אלון” למקום הראשון וגברו על עמיתיהם מרחובות.

בחלק השני התחרו התלמידים כצוותים בית ספריים על פתרון בעיה מדעית הנדסית. הבעיה שהוצגה לתלמידים הייתה הפעלת  Hooey Stick ניתוח והסבר אופן פעולתו. תלמידי “אורט אלון” יקנעם הגיעו כאן למקום השני המכובד כשמעליהם רק תלמידי “אורט סינגלובסקי” מת”א.

האורטיאדה הינה התחרות הארצית של “אורט ישראל” לחדשנות טכנולוגית. בתחרות נוטלים חלק מאות תלמידי בתי הספר  וסטודנטים מהמכללות של רשת “אורט”  ברחבי הארץ, ואלו מציגים פיתוחים טכנולוגיים ומדעיים מעשה ידיהם. את המתחרים מלווים לאורך כל הדרך צוות של בכירים בתעשיייה המדעית והטכנולוגית של ישראל ואלו מעניקים להם את הציון בכל שלב. האורטיאדה מתקיימת זו השנה ה- 17 ברציפות והמנצחים בה זוכים בפרסים יקרי ערך.

ראש העיר מר סימון אלפסי:

“לא בכדי נאמר שהצורך הוא אבי ההמצאה. כשיש צורך יש המצאה, ובזכות סקרנות מדעית אנו זוכים לחידושים טכנולוגיים רבים שמקיפים את כל תחומי החיים. ביקנעם מעודדים לסקרנות ולפיתוחי טכנולוגיה כבר מגיל הגן והתוצאות בהתאם. ברכות לתלמידי “אורט אלון, למנהלת ולצוות המקצועי על ההישגים הנפלאים והמרשימים.”

מנהלת “אורט אלון” יקנעם הגב’ עדה אברכהן שמש:

“אני שמחה וגאה שצוות ביה”ס ממשיך להוביל את תלמידיו להישגים ולהצלחות, אין לנו ספק שהישגי היום יהיו גם הישגי המחר, שכן, ביה”ס מחנך את תלמידיו להיות פורצי דרך. תודה לתלמידים אוהד רוזנצוייג , ירדן וולף ודניאלה גריצובסקי, תלמידי כיתה י4 מהמגמה המדעית הנדסית בבית ספרנו ולצוות המורים במגמה על הכבוד הרב שהביאו לביה”ס, לישוב ולרשת אורט.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter