באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

sold out : אזלו הכרטיסים לפסטיבל יערות מנשה

sold out : אזלו הכרטיסים לפסטיבל יערות מנשה

אלפי כרטיסים נמכרו לפסטיבל למוזיקה ואמנות רב תחומית, החוזר אל היער בפעם השביעית. צוות הפקת הפסטיבל מבקש שלא להגיע אל היער ללא כרטיסים.

חדשות YCOM: כל הכרטיסים לפסטיבל יערות מנשה שיתקיים בלב יער קק”ל אשר בשטח המרחב הביוספרי רמת מנשה, נמכרו. מארגני הפסטיבל מבקשים ממי שאין לו כרטיסים שלא להגיע. הפסטיבל יכלול עשרות מופעים שיימשכו שלושה ימים ויתפרשו על גבי מספר במות ומתחמים מקבילים: הפסטיבל יכלול מוזיקאים מובילים עם מופעים ואלבומים חדשים, שילובים מיוחדים ומופעי מקור שיעלו לראשונה בפסטיבל, מופעים מיובאים מחו”ל, יוצרים חדשים מבטיחים, אירועים רב תחומיים מעולם האמנות והבמה, סדנאות ופעילויות לגדולים ולקטנים, בתפאורה הקסומה של אחד היערות היפים בארץ.

המרחב הביוספרי
פסטיבל יערות מנשה 2013. צילום: גיא פריבס

מהפקת הפסטיבל נמסר: “אנו נרגשים הבוקר לגלות כי כל הכרטיסים לפסטיבל השנה אזלו, ושמחים לראות את ההיענות המדהימה של הקהל, המגיע בהמוניו לסוף שבוע תרבותי של טבע ומופעים .
בכל שנה נוהרים ליער שבתחומי המועצה האזורית מגידו, ​יותר ויותר מכל רחבי הארץ,​ ​וזה מוכיח כי יש מקום לתרבות מכל הקצוות ומכל המינים, ויש קהל שצמא לכך ומחכה לפסטיבל מדי שנה. השנה הורחב שטח הפסטיבל ונוספו מתחמים חדשים ומרגשים. עם הגדילה בשטח גדלה גם מכסת הכרטיסים, אך עדיין נוצר ביקוש מדהים שהוביל בסופו של דבר לסיום המכירה. לא תהיה מכירת כרטיסים בקופות, ולכן אין טעם להגיע לפסטיבל במידה ולא נרכשו כרטיסים מראש”.

פסטיבל יערות מנשה, מהפסטיבלים הבולטים בארץ, מחבר זו שנתו השביעית בין מופעי מוזיקה גדולים ומגוונים לבין אירועי תרבות מעולמות המחול והתיאטרון, הספרות והשירה, הקולנוע והאמנות, סדנאות והפעלות לילדים ולכל המשפחה. הפסטיבל מעודכן בכל המתרחש ובולט בנוף התרבותי של אותה שנה: מוזיקאים ויוצרים פופולאריים עם המופעים המבוקשים בארץ, שיתופי פעולה ומופעים בלעדיים לפסטיבל מהארץ ומחו”ל, וגם חשיפה של יוצרים מבטיחים מקרב הדור הבא במוזיקה המקומית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter