באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

SAP “גזרה את הסרט”

SAP “גזרה את הסרט”

SAP “גזרה את הסרט” בבניין החדש ברעננה במעמד ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי

חברת SAP חנכה את בניין המשרדים החדש שלה באזור התעשייה קרית אתגרים ברעננה , המהווה מטה למאות מהנדסים הפועלים במרכז הפיתוח בישראל SAP Labs ולעובדי SAP  ישראל. בבניין, הנמצא בבעלות SAP, הושקעו למעלה מרבע מיליארד ₪. הוא תוכנן באופן שישרת את הפעילות העסקית ויעניק ערך לכלל לקוחותיה ו- 800 עובדי SAP בישראל. הבניין בן 6 קומות בנות 2,900 מ”ר כל אחת וגג מרווח, ממוקם בחלקו הצפון מזרחי של א.ת התעשייה של רעננה והוא בולט לנוסעים על כביש 4 בשל צבעו העז והארכיטקטורה החיצונית הייחודית הכוללת “בועות” הטבועות בקירותיו. הבניין תוכנן לעמוד בדרישות הבנייה הירוקה באופן שיחסוך באנרגיה של חשמל ומים ויוריד את כמות פליטות גזי החממה. הקו העיצובי המנחה של הבניין, שם דגש על קהילתיות, שיתופיות ונוחות העובדים ויאפשר לעובדי ולקוחותSAP  ליהנות מחללי עבודה מהמתקדמים בישראל: חדרי ישיבות, הדרכה ועסקים חדשניים ומשוכללים.

באירוע חנוכת הבית התכבד זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה לגזור את הסרט. בנוסף, הוזמנו עובדי SAP, אשר לקחו חלק בפרוייקט מאז תחילתו לפני כ- 4 שנים וכן נציגים מלמעלה מ- 30 חברות, אשר השתתפו בפרוייקט וקיבלו על כך תודות ומגיני הערכה.

זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה, אמר באירוע: “הבניין החדש של חברת סאפ הוא מודל לבניינים שיגיעו אחריו- חכם, סביבתי, ירוק ומתקדם.  נמשיך לפתח את איזור התעשייה על מנת להוות בית לעוד חברות מובילות כמו סאפ שהיא מהחברות המובילות בעיר”.

בתמונה מימין: גילי שנפ  – מנהלת נכסים ותשתיות בSAP בישראל,  אורנה קליינמן-  מנכ”לית מרכז הפיתוח של SAP בישראל, זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה, ערן רוזן -מנהל תפעול אזורי SAP EMEA, סתוית נבון – מנכ”לית SAP ישראל ועופר טננבוים – מנהל פרויקטים באזור SAP EMEA

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter