באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

3 סיבות לנסוע למקסיקו

3 סיבות לנסוע למקסיקו

מקסיקו נמצאת בצפון אמריקה וקל להגיע אליה בטיסות מישראל או ארצות הברית. מעבר לנגישות ולמחירים הזולים, יש לפחות עוד 3 סיבות טובות לנסוע למקסיקו בחופשה הקרובה. בואו להכיר אותן

הפדרציה של המדינות המקסיקניות המאוחדות, או בקיצור “מקסיקו”, נמצאת ביבשת צפון אמריקה ויש לה גבולות משותפים עם ארצות הברית, גואטמלה, בליז, האוקיינוס השקט והים הקריבי. קל להגיע למקסיקו בטיסות מישראל ואפשר לשלב את הביקור אחרי חופשה בארצות הברית או דרום אמריקה.

התרבות הלטינית שמזוהה עם מקסיקו הופכת אותה למדינה תוססת, דינאמית, צבעונית ומרתקת. בשנים האחרונות מתחילים לגלות עוד ועוד ישראלים את מקסיקו, ולא רק בזכות בירה קורונה שכולנו אוהבים.

אז מה מסתתר מאחורי אחת המדינות המעניינות בעולם? הנה 3 סיבות טובות לנסוע למקסיקו כבר בקרוב:

1.  מועדון הקוקו בונגו

הקוקו בונגו הוא מועדון ריקודים שנמצא גם בפלאייה דל כרמן וגם בקנקון. יש אנשים שמגיעים אליו מכל רחבי העולם ואחרי הביקור הראשוני כבר לא תרצו לחזור. זהו הרבה יותר ממועדון ריקודים והופעות, אלא מתחם שמגיש אלכוהול חופשי כל הערב ומשאיר מזכרות לכל החיים.

מועדון הקוקו בונגו פתוח מדי יום מהשעה 23:00 והקונספט המרכזי בא לידי ביטוי במופעי לוליינות מהתקרה כל שעתיים. מחיר הכניסה למועדון אינו קבוע ונע סביב 65-80 דולר. בימי ראשון ושלישי יש הנחות גדולות וניתן לעקוב אחר אירועים מיוחדים באמצעות אתר האינטרנט הרשמי.

2. צפייה בצבי ים

מקסיקו היא פדרציה שמחולקת ל-31 מדינות ולכן כדאי שתתכנו בקפידה את הטיול שלכם. עם זאת, אסור בשום פנים ואופן לוותר על האטרקציה של צפייה בצבי ים. לחופי מקסיקו מגיעות נקבות של לא פחות מ-7 מיני צבי ים. מתוך 8 המינים הקיימים בעולם, חלק ניכר עושה את דרכו ליעד הבא שבו תבלו עם החברים או המשפחה.

הצבות מטילות בכל החופים ולכל אורך השנה, בהתאם למין שהן שייכות אליו. בתקופת שבין מאי עד ינואר למשל תוכלו לראות 700,000 צבות בחופי מדינת וואחאקה, אך סביר להניח שגם במדינות אחרות על החוף יתאפשר לכם להתפעם מאטרקציה ברמה הגבוהה ביותר.

3. הריסות צ’יצ’ן איצה

העיר צ’יצ’ן איצה נבנתה על ידי תרבות המאיה וחלק ממנה שרד. כיום מדובר על אתר ארכיאולוגי יוצא דופן, שממוקם באזור חצי האי יוקטן וליד מקסיקו של ימינו. הריסות צ’יצ’ן איצה מומלצות לתיירים כי הן מעידות על הפעילות שנערכה באזור ארצות השפלה של מקסיקו. חוץ מזה, בחודש יולי 2007 נבחרה פירמידת אל קסטיליו במרכז הריסות צ’יצ’ן איצה לאחד משבעת פלאי עולם החדשים.

לסיכום, יש הרבה מה לעשות במקסיקו ורק צריכים להישאר ערניים להצעות שעל הפרק. אפשר להתחיל את החופשה עם ביקור באתרים הארכיאולוגיים, להמשיך לצפייה בצבי הים ולקנח במועדון לילה סוער.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter