באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

11 נערים מיקנעם נהנו ממסיבת בר מצווה מפוארת שנערכה עבורם בכותל המערבי

11 נערים מיקנעם נהנו ממסיבת בר מצווה מפוארת שנערכה עבורם בכותל המערבי

ביום מרגש במיוחד נערכה ביוזמת ראש העיר סימון אלפסי, הרב אליהו ממן, ואחותו דליה כהן, בר מצווה בכותל המערבי לאחד עשר נערים מיקנעם, ולעוד נערים מיישובים אחרים. חגיגת בר מצווה מפוארת שכללה תהלוכה ססגונית וחגיגית עם שירים וריקודים ובליווי תופים, שופרות ובלונים.

היום המרגש החל מוקדם בבוקר בברכתה של ד”ר סימה ניסלבאום שבירכה את הנערים ובני משפחתם טרם יציאתם בהסעה מרוכזת לירושלים.

בטקס חגיגי במנהרות הכותל, העניקו באופן אישי התורם מייק אייזיק ומשפחתו לכל חתן סט חגיגי ומהודר הכולל טלית ותפילין עם תיקים רקומים וסידור עם הקדשה אישית.

עם סיום חלוקת ערכת חתן ל-25 חתנים התקיים טקס בר המצווה, בתפילת שחרית חגיגית בה זכו הבנים לראשונה בחייהם להניח תפילין, לקרוא בתורה ולהתעטף בטלית.

לאחר התפילה צפו הנערים בסרט תלת מימד על בית המקדש, והצטלמו על רקע הכותל המערבי. בתום הטקסים נערכה חגיגה מרשימה במיוחד באולם מהודר בתלפיות, המשפחות נהנו ממופע אמנותי שכלל זמר, ריקודים והמון המון שמחה בנוסף נהנו הנערים מסדנת מתופפים מלאת קצב ושמחה, במהלך היום חולקו לנערים תעודות של הקרן למורשת והכותל המערבי. כל המשתתפים שבו ליקנעם מאושרים ומלאי חוויות.

ראש העיר, סימון אלפסי שבעצמו התרגש מאוד בירך את הנערים ואת בני משפחתם ואיחל להם מזל טוב. רה”ע אמר שהוא גאה לראות את הנוער שלנו חוגג בר מצווה בכותל המערבי, והוסיף שהוא שמח ביחד עם המשפחות להיות נוכח במעמד הזה. מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום בירכה ואמרה שזהו יום מרגש ומיוחד בו הנערים נכנסים לעול המצוות ושמעתה יש להם אחריות על מעשיהם. סימה אמרה לנערים ולמשפחות שבמחלקת החינוך שמחים ללוות אתכם ביום שמחתכם, ולאורך השנה כולה, ושאנו נהיה  תמיד כאן עבורכם ועבור המשפחות.

פרויקט בר המצווה המשותפת עם מיזם  “ישמח חתני” בהובלת דליה כהן מתקיים ביקנעם זו הפעם השנייה, כחלק מהפרויקט זוכים הנערים להשתתף בסדנת הכנה לבר מצווה המנוהלת ע”י הרב אליהו ממן.

הפרויקט זוכה להמשיך ולהתקיים בזכות בשיתוף פעולה מלא עם רה”ע סימון אלפסי ומנהלת אגף החינוך ד”ר סימה ניסלבאום.

טקס בר המצווה התקיים בהשתתפות רה”ע סימון אלפסי, הרב אליהו ממן, דליה כהן, מנהלת אגף החינוך בעירייה, נציגת העירייה שליוותה את החתנים והמשפחות לאורך היום כולו, נועה חריש,  הנערים ובני משפחתם.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“יום מאוד מאוד מיוחד ומרגש עם הנערים הנפלאים שלנו שחגגו בר מצווה וקיבלו עליהם לראשונה עול תורה ומצוות. אני מאחל לחתנים ולמשפחות המון מזל טוב, ושיצליחו בכל אשר יעשו ובכל אשר יפנו. מי ייתן וימשיכו לגדול, לצמוח ולהיות איכותיים, מצוינים ומצטיינים. אני מודה מעומק הלב לרב אליהו ממן ולאחותו דליה על הפרויקט הנפלא שהם יזמו, למנהלת אגף החינוך ולכל השותפים להפקת האירוע ולהצלחתו”.

מנהל הכנה לבר מצווה הרב אליהו ממן:

‏מיזם “ישמח חתני” שמח על הזכות להכניס עוד בני מצווה,  החתנים עברו הכנה לבר מצווה  מספר מפגשים שבכל מפגש הרגשתי את ההתרגשות והשמחה שלהם לקראת חגיגת הבר מצווה  תודה רבה  לראש העיר, סימון אלפסי שעשה כל מאמץ להגיע לשמוח יחד עם החתנים תודה לד”ר סימה ולנועה, ולאחותי דליה על כל הארגון והפקת אירוע מושלם על שיתוף הפעולה ומאחל הרבה ברכה והצלחה בהמשך.”

יוזמת ומנהלת המיזם, הגב’ דליה כהן:

מרגש לראות את איחוד הלבבות בשמחה, חגיגת בר מצווה בכותל הינה חוויה ייחודית הנחרטת בלב הנערים לעד. ההתרגשות, הפנים הקורנות משמחה, האושר של הילדים ובני משפחתם מחזקות את ידינו להמשיך ולהרחיב את פעילותינו במיזם החשוב הזה. אנו מאחלים לנערים ולמשפחות מזל טוב, הצלחה רבה, אושר ונחת להורים. כן מודים לרה”ע סימון אלפסי שבכל אירוע מקסים אותנו מחדש האופן בו הוא נוכח, מתרגש ומקרין את שמחתו על הנערים והמשפחות. תודה מיוחדת לד”ר סימה ניסלבאום על שותפות אמיתית שמובילה את הנערים והמשפחות ליעדי הצלחה. תודה לנועה חריש על שיתוף הפעולה הפורה והיעיל שתרם להצלחת החגיגה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter