באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

תרבות במיטבה

תרבות במיטבה

החלה מכירת המנויים לעונת ההצגות הקרובה בתיאטרון יקנעם
בתיאטרון יקנעם מתחילים החל מהחודש בתכנית אמנותית מרתקת הכוללת שלל אירועי תרבות בתיאטרון יקנעם, וזאת במסגרת תכנית המינויים החדשה למבוגרים לילדים שתופעל בשנה הקרובה. השנה צפויים להיפתח 4 אפיקי מינויים שונים לתושבים: מנוי הצגות למבוגרים שיכלול השנה 7 הצגות שיוצגו ב-5 סדרות; מנוי ל-6 הצגות ילדים לגילאי 6-10, מנוי ל-6 הצגות ילדים בגילאי 3-6 ומנוי מיוחד להצגות פרינג’ חדשות.

ועדת הרפרטואר של התיאטרון בחרה השנה את מיטב ההצגות מהתיאטראות המובילים בישראל, ביניהם ההצגות “האורחת” של תיאטרון בית לסין בכיכובם של מגי אזרזר וגילת אנקורי; “מפיסטו” של התיאטרון הקאמרי; “משפחה עליזה” של הבימה עם נורמן עיסא ורובי פורת שובל; “בעלים ונשים” של תיאטרון חיפה בכיכובם של דביר בנדק וישי  גולן והצגות נוספות. מנויי הפרינג’ יהנו השנה ממגוון הצגות מפתיעות ומרגשות המהוות אלטרנטיבה לתיאטרון הממסדי.

הילדים יהנו כאמור משני מסלולי הצגות המותאמות לגילאים שונים – לגילאי 6-10 יוצגו השנה מגוון הצגות מבית התיאטרון הארצי כמו “צ’רלי צ’פלין”, “הילד הזה הוא אני”, “מי הזיז את הגבינה שלי”, הצגת ריקוד חדשנית מבית קולבן דאנס ועוד. גילאי 3-6 יהנו מ”מחסן השטוזים” של תיאטרון אורנה פורת, “המקהלה העליזה” של תיאטרון מופע, “הדייג ודג הזהב” ועוד.

תיאטרון יקנעם חתם השנה על שיתופי פעולה עם מגוון רחב של מועדוני צרכנים וארגוני עובדים ביניהם ארגון המורים, צה”ל, חבר, בהצדעה, קרנות השוטרים והסוהרים, חברת חשמל, הסתדרות המורים ועוד וזאת במטרה לאפשר חווית תרבות לקהלים רבים ומגוונים ככל האפשר. תושבים שיקדימו לרכוש מינויים יבטיחו לעצמם מקומות עדיפים לצפייה.

לאור ההצלחה, ימשכו השנה תערוכות “קיר אמן” במבואת התיאטרון – תערוכות אמנות מתחלפות של כ-17 אמנים מיקנעם והסביבה אשר יציגו את יצירותיהם המגוונות לאורך כל עונת המנויים וזאת במטרה לחשוף את העשייה האמנותית המבורכת בפני קהל גדול ומגוון.

לאה פדידה, סגנית ראש העיר ויו”ר הנהלת מתנ”ס יקנעם: “תיאטרון יקנעם, כחלק בלתי נפרד מפעילות מתנ”ס יקנעם, מהווה בית חם לתרבות איכותית מגוונת. שמנו לנו למטרה ראשנה לפתח את היצירה התיאטרונית ולאפשר לקהל ביקנעם – צעירים ומבוגרים כאחד – לחוות, באופן בלתי אמצעי, את קסמה של אמנות התיאטרון. אני מזמינה את כולם לבוא וליהנות מעונה רווית הצגות ומופעים לרווחת הקהילה היקנעמית כולה”.

אורנה טוכמן, מנכ”לית המתנ”ס: “רשת המרכזים הקהילתיים ביקנעם תומכת ושותפה בעשייה התרבותית והחברתית- קהילתית של התיאטרון, כמו גם במגוון רחב של פעילויות לכל הגילאים וכולם כמובן מוזמנים לבוא, לחוות וליהנות.

גאולה וקנין, מנהלת התיאטרון: “סדרות המנויים שלנו תכלולנה לאורך השנה תכניות מגוונות לילדים, וסדרת הצגות תיאטרון מהמשובחות ביותר שנבחרו בקפידה, כמו גם מופעי בידור של אמנים מהשורה הראשונה, הצגות דו לשוניות, האופרטה ההונגרית ועוד. אני בטוחה שנמשיך לראות אולמות גדושים בקהל, ערב אחר ערב ובמקביל נשמור האינטימיות והתחושה החמימה של בית שייחודית כל כך להיכל התיאטרון שלנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter