טוען...
 בית  >  חדשות  >  כתבה נוכחית

מגדל העמק: אבי אבירם ימונה לתפקיד מנהל אזור ברשת "אורט"

  29 באפריל 2013  /   על ידי   / אין תגובותהמנהל המוערך של בית הספר "אורט רוגוזין" ממגדל העמק יסיים את תפקידו וימונה למנהל אזור ברשת "אורט", כך סוכם בפגישה בין ראש העיר אלי ברדה למנכ"ל "אורט" צביקה פלג.

מנהל בית הספר אורט רוגוזין, אבי אבירם ימונה למנהל אזור ברשת אורט. אבירם,בן 47, משמש בשש השנים האחרונות כמנהל בית הספר "אורט רוגוזין" ונחשב לבן טיפוחיו של ראש העיר אלי ברדה שבמהלך כהונתו קידם את אבירם לתפקיד סגן מנהלת חט"ב "יערת העמק", ראש מינהל החינוך בעירייה ומנהל בית הספר התיכון "אורט רוגוזין".

קיבל קידום

אבי אבירם, צביקה פלג, אלי ברדה ודוקטור שמריהו רוזנר. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

בפגישה שהתקיימה בין ראש העיר אלי ברדה, למנכ"ל "אורט" צביקה פלג, סוכם על קידומו של אבירם למנהל אזור ברשת "אורט" כביטוי להערכה לה הוא זוכה מרשת "אורט", מהרשות והעומד בראשה. כזכור, זכה אבירם שלוש פעמים ברציפות כמנהל בית ספר מצטיין מטעם רשת "אורט" והצליח במהלך תפקידו ליישם את תכנית "אופק חדש", "עוז לתמורה", הכנסת תכנית "השוחרים- טו"ב", פתיחת מכללה הנדסאית, ליזום חדשנות ומצוינות ולהוביל את בית הספר להישגים חרף האתגרים הרבים.

למרות העיתוי הלא נוח של החלפת מנהל בית הספר תיכון בשנה שבסיומה גם ראש מינהל החינוך עתידה לפרוש ושחילופים אלו קורים בשנת הבחירות, ברדה מעביר מסר שאת הטובים מקדמים גם על חשבון אי נוחות למערכת ובאותה עת שמערכת החינוך העירונית והבית ספרית איתנות ויכולות להכיל את השינויים וחילופי המנהלים.

ראש העיר, אלי ברדה "אבירם הוא אישיות חינוכית עם יכולות מוכחות והוא ראוי לקידום. אנו מעריכים את תרומתו רבת השנים למערכת החינוך בעיר ומאחלים לו הצלחה בדרכו החדשה כשגריר טוב ונאמן של מערכת החינוך במגדל העמק, בה למד, לימד וניהל. אני בעד שאם מישהו הוא טוב ויש לו אפשרות להתקדם, צריך לאפשר לו את זה. בדיוק כמו שכשחקן כדורגל מקבל הצעה מחו"ל נותנים לו לצאת. אנחנו נצא בקרוב למכרז לבחירת מנהל בית ספר

תגובות

תגובות

    הדפס       Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

בית הנשיא

מכללת אורנים : סטודנטים יוצאי אתיופיה בבית הנשיא‎

Read More →
  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Twitter